lekarz Artur Zdrzalik

Pan Artur przemiły człowiek. I na tym koniec, niestety jako lekarz stomatolog kompletnie niekompetentny, niedokładny, leczy byle jak. Nie polecam, naprawdę lepiej zapłacić i poszukać w internecie lepszego specjalisty niż iść do niego, żeby potem mieć większe komplikacje w przyszłości. Jestem w trakcie naprawiania tego co ten pan zepsuł

Wszystko na plus. Kompetencja, podejście, uprzejmość, cierpliwość, zawsze dobry humor, super asystentka p.Dorota . Cała moja rodzina leczy zęby u dr. Zdżalika. Polecam bojącym się dentysty.

Słaba diagnostyka przeprowadzana na "oko". Szybko i bylejak wykonane wypełnienia, nigdy nie dopasowany termin do przyjęcia w gabinecie, min. 30 minut oczekiwania. Jedyny plus to niezawyżone ceny. Nie polecam jeżeli ktoś oczekuje przyzwoitej jakości tu jej nie znajdzie.

Sama przyjemność w leczeniu ząbków :-) Leczę u Pana Doktora ząbki już od ponad 20 lat, obecnie skończyłam leczenie kanałowe trudnego zęba, pełen profesjonalizm, doświadczenie i rzetelność. Uprzejmość Doktora i Pani Dorotki ......skala pęka.....BARDZO DZIĘKUJĘ .....:-)

Sama przyjemność w leczeniu ząbków :-)

Poza tym że pan doktor jest miłym i uprzejmym człowiekiem nic innego pozytywnego nie mogę napisać. Popieram opinię tych, którzy nie polecają wizyty u tego stomatologa

Pani Dorota bardzo fajna. Pan doktor także. Dwa razy byłem przyjmowany z bólem i nie zastanawiali się oboje czy przyjąć czy nie. Wyszli i powiedzieli kolejce ( 4 osobowej) że dyżur bólowy i ciut się przesunie kolejka. Kanałowe też wspaniała niedroga i wysokiej klasy robota. Szóstka w styczniu 2014 robiona kanałowo - bez zarzutu ząb pracuje i zero odczynów bólowych. Usunięcie doszczętnie przepróchniałej ósemki - zero tłumaczenia. Ja że może ratować się uda. A Doktor - Po co. 65% zęba jest w ruinie. Zaraz 7 się Panu zacznie psuć. Decyzja była w pół minuty. Malkontenci się zawsze będą czepiać. Ale francuskich piesków nie brakuje w dzisiejszych czasach, więc Panie Doktorze i Pani Doroto - proszę się nimi nie przejmować i spokojnie wykonywać swoją pracę, bo jesteście oboje Państwo świetni. Pozdrawiam Serdzecznie.

Byłam ostatnio z bólem zęba twarz spuchnięta nie mogłam nic jeść i pić bo nie dało się wytrzymać z bólu,w dodatku ropa sie wydzielała.Pani asystentka była bardzo do mnie nie miła ,przyjęła mnie w gabinecie z pretensjami dlaczego przychodzę po godzinach pracy ,tlumaczę Pani że nie wiedziałam jak przyjmują w okresie wirusa dlatego przyjachałam na ślepo .A ona do mnie czy napewno mnie aż tak boli że potrzebuje leku i pomocy od Dr.? Zamurowało mnie co za głupie pytanie idiotyczne..nie wgl.tak przyjachłam do Dentysty bo chciałam odwiedzić gabinet w dodatku do osoby ciężarnej z takim zapytaniem.Ręce opadają jak się słyszy tak coś od osoby która powinna pomóc doradzić itp.

Polecam zawsze znajdzie czas, miły ,kompetentny:-) i co obecnie najważniejsze nie trzeba długo czekać

NIE RÓB U NIEGO LECZENIA KANAŁOWEGO! Tak jak jest miłym człowiekiem,tak kiepskim dentystą.Po 10 latach leczenia okazało się,że wszystkie zęby leczone kanałowo są tylko przeleczone ,do połowy kanałów ,a niektóre kanały w cale i odzywają się co jakiś czas. Po konsultacji u 3 niezależnych dentystów każdy powiedział,że zeby przeleczone tragicznie i nawet jak nie zrobie tego u nich to proszę mnie bym zmienił dentystę. Niska cena idzie tu w parze z kiepskim niedokładnym leczeniem.Jak ktoś ma zdrowe zęby ,małe dziurki i chce przyjemnie spędzić czas to może zaryzokować,ale kanałowo to on leczyć nie potrafi

Jestem bardzo zadowolona, po raz pierwszy leczenie kanałowe nie bolało, Doktor szczegółowo powiedział mi na czym polega i jakie są trudności. Wszystko doskonale się udało. Super