lek. dent. Arun Goel

Tak jak zawsze bałam się dentysty tak do dr Goela ide z przyjemnością i bez strachu. Samo podejscie doktora i jego sposób bycia wzbudza zaufanie i sam znika strach... Co do wykonanych usług też nie mam zastrzeżeń i jestem zadowolona😀 Bardzo serdecznie polecam😀

Co do wykonanych usług też nie mam zastrzeżeń i jestem zadowolona😀
Bardzo serdecznie polecam😀

Super stomatolog niezły specjalista z niego ,naprawił mi ząb który inny dentysta stwierdził że jest do nie uratowania.

Profesjonalista. Badzo fachowe podejscie, uprzejmy. W Murowanej bywalam u rozmych dentystow i panArun jest najlepszy!

Uprzejmy.Stara się aby pacjent był zadowolony,do sprawy podchodzi profesjonalnie.Może nie jest tani ale godny polecenia.