lekarz Asgarali Yusufali

Nie polecam, lekarz totalnie nie sprawdza wszystkich parametrów w ciąży, nie były przepisane żadne leki (A powinny), nie przyszedł na wizytę, która była umówiona 3 tygodnie przed, Nie była w ogóle uzupełniana karta ciąży, jedyne badania, które mialam robic to mocz. Wszelkie prowadzenie pacjentki odbywa się na papierze, nie w komputerze, więc lekarz poprostu nie pamięta co mówił na poprzednim wizycie i co zlecał. Nie polecam tego lekarza

Wspaniały lekarz, kompetentny, cierpliwy i umiejący słuchać.. . W jego obecności nie czuję się skrępowana. Badanie zawsze odbywa się sprawnie i bezstresowo. Polecam paniom nawet tym, które lubią zanadto lekarzowi pomarudzić,

Jest najlepszy......zawsze służypomocą, mily i sympatyczny.... PProwadził moja ciążę i mnie nie zawiódł..... Polecam

Polecam;) Jest niezwykle uprzejmy,miły i dokładny.Wspaniały człowiek i naprawde lekarz z powołania.Nie leczy tylko objawów,ale zawsze kieruje na potrzebne badania.Doktor wszystko tłumaczy a wizyty są bezstresowe .Jestem naprawdę zadowolona i mam pełne zaufanie do tego lekarza ...;)

Oczywiście, że serdecznie polecam wszystkim paniom :). Świetne podejście, uprzejmość i co najważniejsze niepodważalne kompetencje. Wizyty bezstresowe. Moja ciąża przebiegła prawidłowo, dzidzia zdrowa. Żadnej pomyłki. Jestem zadowolona. POLECAM :-)

Wspaniały lekarz. polecam Go w 100%. Każdą kolejną ciąże planuję prowadzić u Pana Doktora. specjalnie dla mnie dostosował swój grafik aby wykonać mi CC i za poł godziny wyjechać do Anglii, więc poświeca swoj cenny czas dla Pacjenta. miły i sympatyczny. Pozdrawiam ;)

Kobiety zawsze czerpcie opinie od minimum 2 lekarzy.................................................................................................................................................

Świetny ginekolog. Doskonałe podejście i dobrze wszystko tłumaczy. Jestem w 16 tygodniu ciąży i jestem zadowolona. POLECAM!!!!

jest dobrym lekarzem prowadził obie moje ciąże . Polecam!!! zawsze wszystko i dokładnie tłumaczy pacjentowi:)

lekarz godny polecenia . pomógł mi po komplikacjach .POLECAM . zrozumienie i rozmowa z pacjentem na 5