lekarz Asgarali Yusufali

tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo wspanialy lekarz!!! moge go w 100% polecic. Prowadzil moja cala ciaze i nigdy nie zamienilabym go na kogos innego!!!

super lekarz polecam bardzo.prowadził moją ciąże od poczotku i jestem bardzo zadowolona.miła atmosfera w gabinecie:-)

w swoim gabinecie jest ok ale w szpitalu robi wszystko to co mu mogesie każe żadnej inicjatywy ze swojej strony.

Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza! z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu;]

jestem bardzo zadowolona!polecam! Pan doktor prowadził moją ciążę i odebrał poród dzięki czemu w ogóle się nie stresowałam bo miałam 100%zaufania.

Wspaniały , kompetentny i przystojny lekarz , a przede wszystkim człowiek.

Wspaniały , kompetentny i przystojny lekarz , a przede wszystkim człowiek.

Świetny lekarz, bardzo kompetentny, polecam gorąco wszystkim panią. Mój pierwszy ginekolog i nie zamierzam go zmieniać. Miły, konkretny, nie leczy samych objawów, ale szuka przyczyny problemów.

Pan Doktor jest świetnym lekarzem,pomógł mi przy porodzie,jest the best,nie zamienie go na żadnego innego.Polecam wszystkim Panią

Najlepszy ginekolog w okolicy ,gorąco polecam wszystkim ...

Najlepszy ginekolog w okolicy ,gorąco polecam wszystkim ...