lek. dent. Asia Piotrowska

Bardzo polecam pania lekarz. Jest jednym Zé najlepszych specjalistow w okolicy. Bardzo precyzyjna praca. Wspaniale sie zaopiekowala moim uzebieniem.

uprzejma pani stomatolog, mila atmosfera w gabinecie

uprzejma pani stomatolog, mila atmosfera w gabinecie

Drodzy Państwo. Szczerze polecam. Dlaczego ? Już tłumaczę, jak dotąd podobnie jak każdy facet bałem się wizyty u stomatologa. Wizyta u Pani dr Piotrowskiej zmieniła moje odczucie związaną z tego typu wizytą. Kompetencja, uprzejmość i dbanie o pacjenta. Miła atmosfera. No i najważniejsze, brak bólu ! Polecam, nie tylko mało bohaterskim jak ja. Janusz

Janusz

Bardzo polecam panią doktor Piotrowską, jest bardzo kompetentnym lekarzem i świetnym człowiekiem, po wielu nieudanych wizytach u stomatologów, w końcu trafiłam do niej i jako jedyna poświęciła mi bardzo dużo uwagi i co najważniejsze- pomogła mi. Oprócz tego w gabinecie panuje przyjazna atmosfera i aż miło się tam przebywa.

SZCZERZE, NIE POLECAM!!! Pani kierowniczce nie bardzo już się chce poświęcać uwagę pacjętowi bo ma się za wielką dame i wszystkie rozumy pozjadała. Radziłam się jej nie jeden raz a kilkanaście razy. By mi pomogła co zrobić z zębami jak leczyć itp itd. Zważywszy uwage że jestem jej pacjętką od nastolatki! Chodziłam do niej gdy coś się działo a to pruchnica a to wyrywanie (zdrowych zębów i to żywcem) aaa zawsze coś było. Przez te wszystkie lata Pani Asiunia doprowadziła moje zęby do ruiny!!! Nie próbując ratować moich zębów. Bo ...

SZCZERZE, NIE POLECAM!!!

Zważywszy uwage że jestem jej pacjętką od nastolatki! Chodziłam do niej gdy coś się działo a to pruchnica a to wyrywanie (zdrowych zębów i to żywcem) aaa zawsze coś było. Przez te wszystkie lata Pani Asiunia doprowadziła moje zęby do ruiny!!! Nie próbując ratować moich zębów. Bo jak się ma problem nie wysyła się do innego stomatologa i nie obrusza się ramionami mówiąc " jak zrobisz przyjdź zobaczymy jak to wygląda czy ci dobrze wykonała" istny koszmar!
Po 1 jeżeli ktoś z pacjętów idzie zrobić zabieg do Pani Asiuni to powinna zabieg wykonywać SAMA - chyba jasne , a nie dawać młodemu stażyście, który jeszcze gorzej spieprzy robote i trzeba będzię za niego poprawiać!!! Tak się nie robi. W tej sytuacji nie można zaufać!
Historia z tą Panią jest dłuższa ale nie rozpisuje się, szkoda rozcząsać, było mineło. Na zakończenie napisze Wam. Znalazłam nowego stomatologa który przyjmuje prywatnie,decyzje podjełam dobrą i szybką odchodząc od niej, zrobiła mi piękne zęby jestem zachwycona. Moja noga więcej nie postanie u Pani Piotrowskiej. Omijajcie ją żeby Was nieszczeście niespotkało.