lekarz Atena Emerle-Meisinger

Wenerolog, Dermatolog

Cieszę się na każdą wizytę u Pani Doktor Ateny Emerle -Meisinger. Czuję się zaopiekowana i bezpieczna. Diagnozy Pani Doktor są zawsze trafione na 100%. Jestem wdzięczna, że mogę korzystać z bardzo profesjonalnej opieki. Polecam wszystkim Panią Doktor.

Polecam Panią doktor Atenę, ogromne zaangażowanie w to co robi, niesamowita wiedza i przede wszystkim troska o pacjenta. Wizyta przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze, leczenie bardzo skuteczne, diagnoza zawsze trafna. Najlepszy lekarz do jakiego mogłam trafić.

Polecam gabinet Pani Ateny Emerle-Meisinger, jest lekarzem o olbrzymiej wiedzy, do tego empatycznym i miłym człowiekiem, przy tym jest świetnym diagnostą, również w przypadku dermatologicznych chorób nowotworowych.

Serdecznie polecam wszystkim dr.Atene super fachowiec ,człowiek dzieki Niej żyje i cieszę się życiem, to Ona wykryła moją chorobę, a nie inny z 5 lekarzy u których byłam to Ona mnie pocieszała i mówiła, że będzie wszystko OK. Pani Ateno dziękuję bardzo, a wszyscy co posiadają dziwne znamiona,pieprzyki polecam badanie na najlepszym sprzęcie w naszym mieście

Polecam Panią Doktor w 100 procentach!! Najbardziej kompetenty lekarz z jakim miałem okazję kiedykolwiek się spotkać ! Pani doktor dokładnie zdiagnozowała problem, zleciła badania laboratoryjne i wykonała badania w gabinecie na topowym sprzęcie. Wytłumaczyła co może mi dolegać, przedstawiła możliwe ścieżki leczenia. Szczerze polecam.

Polecam Panią Doktor w 100 procentach!!
Najbardziej kompetenty lekarz z jakim miałem okazję kiedykolwiek się spotkać !
Wytłumaczyła co może mi dolegać, przedstawiła możliwe ścieżki leczenia.
Szczerze polecam.

Pani Doktor Atena jest rewelacyjną specjalistką w swojej dziedzinie i bez wątpienia godną polecenia. Niezwykłe podejście do pacjenta-rzadko można spotkać tak zaangażowanego lekarza. Cała wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Badanie znamion poprzedzone zostało bardzo dokładnym i rzeczowym wywiadem, a podczas badania Pani Doktor skrupulatnie ogląda każdą zmianę. Zalecone leczenie oraz wskazane zabiegi przyniosły rewelacyjne efekty. Dziękuje przeogromnie za pomoc

Cała wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze.
Zalecone leczenie oraz wskazane zabiegi przyniosły rewelacyjne efekty.
Dziękuje przeogromnie za pomoc

Jestem po prostu fanką Pani Doktor! ;) Cudownie poprowadziła leczenie trądziku ,po którym nie został nawet najmniejszy ślad ! I to dosłownie ! Bowiem blizny po nieskutecznych ,wcześniejszych próbach leczenia u innych specjalistów zakończyły się powstaniem blizn.Na szczęście również i z tym Pani Doktor Atena mi pomogła .Zastosowała Secret RF ,który uczynił twarz gładką,pozbawiona szpecących zmian . Polecam -Panią Doktor Atenę ,jej gabinet i jest cudo-magiczne sprzęty :)

Jestem po prostu fanką Pani Doktor! ;)
Polecam -Panią Doktor Atenę ,jej gabinet i jest cudo-magiczne sprzęty :)

Bardzo dobra lekarka,miła ,usmiechnięta i bardzo skuteczna.Jesli ktos naprawde ma powazny problem dermatologiczny,to najlepszy adres.Moj tradzik rozowaty jest tylko wspomnieniem odkad trafilam do dr Ateny. Twarz wyglada pieknie .Po leczeniu ,a potem po 2 zabiegach IPL zero śladu po krostach i rumieniu .Moge teraz spokojnie wyjsc bez makijazu.

Pani Doktor bardzo dziękuje za pomoc ,nawet w Majówkę .Pani Doktor odpowiada na każdego maila i zawsze pomoże. Przez tyle lat nigdy sie na Pani nie zawiodłem. Polecam,polecam,polecam! Bardzo mądry lekarz i super człowiek!

Serdecznie polecam usługi Pani Dr Ateny Emerle-Meisinger. Jest to lekarz, który daje nieustanne wsparcie i ma niezwykłe, ciepłe podejście do pacjenta. Bardzo szybko otrzymałam pomoc i rozwiązanie mojego problemu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pozdrawiam