lekarz Atena Emerle-Meisinger

Wenerolog, Dermatolog

no wiec jestem po 2 miesiacu leczenia u Pani doktor.z tego co mi mowila po ok 2 miesiacach powinna byc znaczna poprawa.gdy zapytalem o termin wizyty kontrolnej zapytala ,ale po co?no nic,pomyslalem ,w koncu to dobry lekarz wie co mowi.moj problem to rozszerzone naczynka,pory oraz zaskorniaki.a wiec Pani doktor skupila sie na leczeniu tradziku preparatmi acnederm krem oraz differin krem.o naczynkach nie wspomniala nic.Efekty leczenia sa marne,kremy raczej zapychaja moje pory,niz je odblokowuja,wiec ciagle jest czerowna,kolor sie nie poprawil nic a nic..meila czy telefonu do siebie nie dala,fakt nie prosilem,ale wydaje mi sie ze lekarz prowadzacy sam powinien z wlasnej inicjatywy podac jakis kontakt w przypadku problemow.no nic,po wakacjach pojade podzielic sie z Pania doktor uwagami,aczkolwiek widzilem glownie(pacjentki) ,ktore zjawialy sie na wizyty kontrole to calkiem dobrze wygladaly.Byc moze Pani doktor uznala ze facet to nie baba i moze wygladac jak menel,bo twarz czerwona ciagle to niestey wiekszosci kojarzy sie z jednym...troche lat juz z tym walcze,bezskutecznie,ale moim zdaniem najpierw powinno sie cos zrobic z naczynkami,nie wiem zabiegi czy jakies leki,chyba sa jakies?wtedy twarz jest mniej podatna na zaczerwieninia czy podraznienia.takie jest moje zdanie i nie wiem dlaczego Pani doktor zignorowala ten problem.A moze jestem po prostu beznadziejnym przypadkiem:(.

Gorąco polecam p. doktor jako świetnego dermatologa. Byłam na wizycie praywatnej i na NFZ. Nie ma żadnej różnicy w podejściu do pacjenta, poświęca dużo uwagi i czasu na każdą osobę. Jest bardzo miła i sympatyczna a do tego ma niesamowitą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Poszłam do niej z kilkoma problemami, jedne bardzo poważne inne dość błache. Każdą chorobę/defekt opisała mi bardzo dokładnie, tłumaczyła z czego wynika i jak można to leczyć. Od razu zapytała jak finansowo u mnie wygląda, czy ma przypisać więcej czy mniej leków, droższe czy tańsze odpowiedniki. Jest przy tym bardzo taktowna, uważa na słowa aby pacjenta nie urazić - a wiadomo jak osoby z defektem np. skóry są w tym temacie wrażliwe. Poświęciła nawet swoje przerwy, żebym przyszła i żeby mogła zobaczyć efekt leczenia i stwierdzić czy mam dlaej stosować te same leki. Jestem bardzo zadowolona, że do niej trafiłam.

a wiec jestem miesiac na lekach po drugiej wizycie.Moja pierwsza opinia nie byla najlepsza,poniewaz specyfiki nie pomogly poprawic mojego stanu skory na lepszy.Teraz z czystym sumieniem moge powiedziec ze juz jest poprawa:)naczynka wdg.zalecen Pani doktor usunelem i leczenia zmian tradzikowych odbywa sie w sposob zadowalajacy:)skora wyglada zupelnie inaczej i nawet moje rzekome zapalnie mieszkow nie sprawia juz zadnego problemu.Dlatego z tego miejsca pragne Pani doktor podziekowac bo druga wizyta przyniosla zadowalajce rezultaty. Z wyrazami szacunku Maciej Mirkowski

Zdecydowanie najlepszy dermatolog w Gorzowie. A może i w województwie. Kobieta -anioł. Cierpliwa, przemiła, wzbudza zaufanie. Jak leczy jedno - pyta o wszystko. Obejrzy najmniejszą rzecz, która może być tylko włoskiem na ręce. Super! Życzę Pani Atence dużo cierpliwości bo kłótnie pacjentów pod drzwiami, kto ma wejść - są okropne. Ludzie to wilki. Ale nie pani Atena. Naprawdę polecam. I bądźcie przede wszystkim otwarci, uprzejmi i szczerzy. A niech mi ktoś będzie dla tej pani chamski to nogi z zadka powyrywam. Jak innych lekarzy nie lubię tak tę polubiłam od pierwszej wizyty. Czy ktoś ma zwykły trądzik jak ja, czy poważną chorobę - przyjmuje wszystkich tak samo wspaniale. Polecam!!!

Fantastyczna Pani Doktor!!! Całym sercem angażuje się w leczenie. Nie zawsze od razu trafia w pasujący specyfik, ale co pomoże jednemu, nie musi od razu pomóc drugiemu. Ważne, że Pani Doktor zawsze trzyma rękę na pulsie i żywo interesuje się postępami w leczeniu- prosi o informacje na bieżąco, a nie dopiero gdy przychodzi termin następnej wizyty. Ponadto fajny człowiek- zawsze uśmiechnięta i otwarta, nigdy nie pokazuje złych humorów, choć widać, że czasem coś ją zdenerwuje, lub chociażby jest bardzo zmęczona. Pozdrawiam Ją serdecznie i polecam każdemu

Po dzisiejszej wizycie u Pani Ateny jestem naprawdę zadowolona! Dopełniła moją wiedzę na temat łuszczycy i powikłań jakie niesie ze sobą ta choroba. Bardzo kompetentna osoba-od razu skierowała na oddział dermatologiczny, gdyż niestety w tym konkretnym przypadku tylko szpital może pomóc,ponieważ łuszczyca daje objawy łuszczycowego zapalenia stawów. Polecam w 100%

Błąkaliśmy się z córeczką po Szczecinach 3x pobyt w szpitalu w tym 2x atopowe zapalenie skóry. 3 pobyt niestety ale córka koleżanki zaraziła nam dziecko świerzbem. W końcu trafiliśmy do Dr. Emerle i po raz pierwszy lekarz rzetelnie bez pośpiechu wytłumaczył nam jak powinniśmy obchodzić się z AZS jak je leczyć, jak unikać pogarszania się skóry dziecka. Naprawdę bardzo sympatyczna Pani Doktor będę zawsze i wszędzie Ją polecał. Zobaczymy jakie efekty przyniesie jeszcze leczenie. Oby więcej takich lekarzy, którzy wykonują zawód z powołania a nie za karę lub od nie chcenia. Naprawdę słowa uznania dla Pani Doktor. Pozdrawiamy.

Byłam u Pani doktor na kilku wizytach, leczyłam trądzik. Niestety 1 faza nie pomogła - dostałam uczulenie, 2 faza antybiotyki -nie pomogło. Miałam umówioną wizytę , niestety wypadł mi pilny wyjazd, dodzwonić się nie mogłam, a kiedy pani sekretarka do mnie oddzwoniła i wytłumaczyłam jej to ta oznajmiła mi że może mnie umówić dopiero za 5 miesięcy. Jest to trochę śmieszne, jak traktuje się pacjentów, chciałam kontynuować leczenie, ale jeśli nie to nie, ja się nie będę prosić. Nie taka Pani doktor jak ją malują.

Z pełną świadomością wystawianej oceny, polecam wszystkim, którzy szukają dobrego dermatologa. Chyba jedyny taki lekarz w Gorzowie, polecany nawet w Poznaniu. Do pani doktor trafiłam przez przypadek, gdy moja lekarka zniknęła, a mnie kończyły się leki. Doktor Emerle nie tylko nie robiło problemów z wypisaniem recepty (co się często zdarza w takich przypadkach), ale i zdecydowała się przejąć mój przypadek. W innej sytuacji zostałabym w trakcie leczenia bez lekarza. Mało tego, nawet kiedy musiałam wyjechać, pani doktor zaoferowała, żebym dzwoniła nawet na jej prywatny numer i informowała o przebiegu leczenia. Znalazła czas nawet podczas prywatnych spotkań. Lekarz z powołania i złota kobieta. Gorąco polecam.

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą. Poświęciła mi tyle uwagi, ile potrzebowała tego sytuacja, od czego zdążyłam się już odzwyczaić po wielu dotychczasowych wizytach u tzw. pseudo-lekarzy. Przyszłam z nader rzadką dolegliwością, ale dzięki Pani doktor została ona szybko zdiagnozowana. Jest osobą b.kompetentną, przemiłą, ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Oby nigdy nie wyjechała z Gorzowa, bo takich lekarzy ze świecą szukać.

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Gorzów Wielkopolski"?

kard. Wyszyńskiego 133a
66-400 Gorzów Wielkopolski
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Przychodnia Ogólna i Stomatologiczna
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin