Atena Emerle

Dermatolog

Ta pani doktor zmienia obraz lekarzy na bardzo pozytywny. Jak pierwszy raz do niej trafiłem to byłem w szoku i pod wielkim wrażeniem że wizyta u lekarza może być taka "przyjemna"? - nie wiem jak to określić. no i do tego ma bieżącą wiedzę o nowościach w leczeniu. W każdym bądź razie polecam wszystkim. Jest naprawdę spoko. Przyjmuje i na kasę i prywatnie - jak się komu uda załapać.

Podoba mi sie jej podejscie do pacjeta.Jest bardzo dociekliwa w ustaleniu choroby.Nie jest taka droga jak ja opisuja niektorzy pacjeci.Goraco polecam pania doktor!!!!!!!!!!!. Arek M.

Świetny specjalista, szanuje pacjenta. Jest doskonałym specjalistą.

Świetny specjalista, szanuje pacjenta. Jest doskonałym specjalistą.