Audiolog

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny.
Audiolog Warszawa lek. med. Sylwia Baczyńska-Świerczyńska

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Do pani doktor Baczyńskiej zgłosiłam się, gdy po wizycie u innego laryngologa nic mi nie pomagało, dalej nie mogłam praktycznie mówić. Tutaj zostałam naprawdę przebadana, nie tylko za pomocą wzroku tak jak gdzie indziej. Pani doktor korzystała z fiberoskopu, wszystko było widać na ekranie telewizora. Wyjaśniła co mi jest, omówiła jak mam się leczyć, jakie lekarstwa brać. I pomogło. Na wizycie kontrolnej mogłam już mówić, a teraz już wszystko minęło. Jeżeli wybieracie lekarza aby was wyleczył, idźcie do dobrego tak jak pani doktor Baczyńska i wyposażonego w nowoczesne środki do diagnozy tak ja u pani doktor w Babicach.

Opinia dodana przez: Joanna

Anna Wakarow

Gabinet lekarski

Wspaniały lekarz! Pani doktor trafnie i szybko diagnozuje chorobę, wskazuje najlepszą drogę jej wyleczenia, zarówno u dorosłych pacjentów jak i dzieci. Ma kilka specjalizacji dzięki czemu kompleksowo zajmuje się leczeniem pacjentów z problemami laryngologicznymi. Dziękujemy Pani doktor!

Opinia dodana przez: Ewa

Wpaniały lekarz. Na prawdę troszczy się o pacjenta. Super specjalista. Polecam wszystkim. Leczę sie już dwa lata i złego słowa nie powiem. Ostatnio zacząłem chodzić rownież z dzieckiem i do dzieci ma także wspaniałe podejście.

Opinia dodana przez: Maciek

ulica Piotra Stachiewicza 45/50

Najlepsza. Jako jedyna w Krakowie postawila poprawna diagnozę. Corka jest po 3 zabiegu w Warszawie. Jestem jej ogromnie wdzieczna.

prywatna praktyka lekarska
ul. Brzezińska 23G

Najlepszy, najbardziej fachowy laryngolog, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, a ja z racji swojego zdrowia poznałam ich już wielu. Doskonale wykształcony, dokładny, uważny, a przy tym delikatny, otwarty i wprost przesympatyczny. Nareszcie czuję, że u Pana Doktora jestem w dobrych rękach!!!!! A Pani Agnieszka, która robiła mi inhalacje, to anioł w ludzkiej skórze! Przemiła, kochana i kompetentna!!!!

Opinia dodana przez: Marta Janiak

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30

Panią doktor Annę Fabijańską spotkałem w bardzo trudnym dla mnie momencie i właśnie dzięki Jej najwyższej klasy profesjonalizmowi udało mi się przetrwać i wrócić do formy. Miałem napadowe utraty równowagi połączone z szumem usznym (i nadwrażliwością) nie do zniesienia. Moje szczęście polegało na tym, że pani Doktor jest specjalistką w tej dziedzinie.

Pani Doktor skupia się na szczegółach i w bardzo klarowny sposób wyjaśnia mechanizm choroby i jest przy tym wyjątkowo ciepłą osobą.
Muszę przyznać, że w dużej mierze to właśnie pani Doktor Fabijańska przywróciła mi wiarę w to, że będę mógł jeszcze normalnie funkcjonować.
Z czystym sumieniem, polecam świetnego fachowca.

Opinia dodana przez: Bartosz

dr n. med. Joanna Zimmer-Nowicka

Klonowa 22
40-168 Katowice

Pani doktor pomogła mojej córce dwukrotnie.Ale ten drugi raz to prawdziwy "majstersztyk" lekarski. Z nierozpoznanym przez pięciu: słownie "pięciu" lekarzy w tym 3 dr n med. laryngolodzy kokluszem Pani Doktor na wysłanego do niej emaila z objawami choroby odpowiedziała, zadając przy tym kilka pytań i zlecając 4 badania.Fakt że badania robiłam prywatnie, ale już po drugim badaniu było wiadomo że córka choruje na koklusz. Pytanie moje brzmi: co robiło tych 5 lekarzy u których byłam płacąc im niemałe pieniądze i którym aż do znudzenia opowiadałam objawy choroby córki.Szkoda że w Katowicach Pani doktor Zimmer-Nowicka nie przyjmuje częściej.

Protetyk Słuchu Maciej Kasperkowiak
Szeroka 1, gabinet 104
88-100 Inowrocław

Pan Maciej jest przede wszystkim bardzo kompetentny - już po pierwszej wizycie widać, że zależy mu na dobru i zadowoleniu pacjenta, a nie na wciśnięciu na siłę aparatu i to najdroższego. Pełen profesjonalizm. Ponadto jest sympatyczny i ma ludzkie podejście. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Agata DG

"ESKULAP" - wizyty prywatme, Wyłącznie po tel. umówieniu się.
ul. Piłsudskiego 82
18-400 Łomża

Jest bardzo uprzejma.Jest lekarzem z powołania. Miałam duży kontakt z doktor Rutkowską jak leżałam w szpitalu i po wyjściu ze szpitala chodziłam na kontrolę.

dr n. med. Marcin Kawczyński

Poradnia Otolaryngologiczna
Staszica 12
64-980 Trzcianka

Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza, który by z uśmiechem na twarzy wrócił do gabinetu z powodu mojego spóźnienia... Pan doktor pomógł mi zwalczyć bezgłos. Jego wewnętrzny spokój daje poczucie bezpieczeństwa.

Opinia dodana przez: Alicja