lekarz August Wrotek

Wspanialy lekarz, wirtuoz w swej dziedzinie, ogromna wiedza i cos w rodzaju szostego zmyslu :-) Jedyny, ktorego darzymy tak wielkim zaufaniem. Polecam pana doktora.

REWELACJA! Polecamy z całego serca. Przemiły spokojny i kulturalny lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczy. 10/10!

10/10!

Wspaniały lekarz odznaczający się niezwykle wysokim poziomem kultury osobistej. Zawsze wysłucha, udzieli wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania i dokładnie wytłumaczy proces leczenia. Z całego serca polecam!

Pan Doktor to wspaniały człowiek, dobrał nam skuteczny plan leczenia i pomógł w dojściu do siebie. Oprócz ogromnej wiedzy i holistycznego podejścia do pacjenta jest po prostu przemiłym i cierpliwym człowiekiem, od którego bije ogromne ciepło. Współpraca z Panem to przyjemność, Dziękujemy Doktorze za pomoc! Mieszko z mamą.

Współpraca z Panem to przyjemność,
Dziękujemy Doktorze za pomoc!

Mieszko z mamą.

Najlepszy pediatra z którym mieliśmy do czynienia na przełomie 6 lat. Pan Doktor podchodzi do Młodych Ludków z wielkim szacunkiem i czułością. Do czego nie 'widziało' czterech pediatrów Pan Doktor od razu zdiagnozował. Badania diagnostyczne potwierdziły tezę Pana Doktora. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas i interesowanie się procesem leczenia i rekonwalescencji małych pacjentów. Dziękujemy za wszystko! Pan Doktor ma wielkie serce! Chciałabym samych takich lekarze z powołaniem spotykać.

Wspaniały lekarz. Bardzo nam pomógł w szpitalu Bielańskim. Godny polecenia kompetentny lekarz, ze wspaniałym podejściem do dzieci. Szybka diagnoza, komplet zleconych badań, dużo troski o stan zdrowia dziecka j samopoczucie, odpowiednie zalecenia po wypisie. Serdecznie pozdrawiamy Pana Doktora, Mama Jagny i Jagna :)

Dokładny, spokojny, z fantastycznym podejściem do dzieci. Bardzo wyczerpująco odpowiada na pytania. Przemiły i cierpliwy. Moje dzieci go uwielbiają. Polecam!!!!

Bardzo się cieszę, że to pan doktor przyjmował moje dziecko. Kompetentny, spokojny, miły i przystojny lekarz.

Najlepszy specjalista jakiego spotkaliśmy, lekarz z powolaniem z prawdziwego zdarzenia oby więcej takich ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miałam możliwość poznania Pana Doktora gdy syn leżał w szpitalu Bielańskim.. i tam się nim opiekował. Kompetentny, miły, wyczerpująco odpowiada na pytania. Czy ktoś wie gdzie przyjmuje P.doktor? Dzwoniłam do centrum Damiana i wiem że na chwilę obecna tam nie przyjmuje.