dr n. med. Aurelia Morawiec-Knysak

Nefrolog dziecięcy

Jeśli ktoś kiedyś pokusiłby się o profil lekarza idealnego, dr Morawiec wpasowałaby się weń znakomicie. Trzeba mieć ogromne i ciepłe serce i jeszcze większe powołanie, żeby mieć takie podejście do każdego pacjenta, żeby tak fantastycznie podtrzymywać na duchu rodziców, żeby z takim zaangażowaniem leczyć i opiekować się małymi pacjentami, jak właśnie robi to dr Morawiec. Oddanie naszego dziecka pod jej opiekę to jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu. Jest dostępna, profesjonalna, sympatyczna, cierpliwa i niesamowicie kompetentna. Polecamy, jak zresztą tylu jej innych pacjentów na wielu portalach medycznych.

najlepsza pani doktor jaką znam jako lekarz- specjalista ,człowiek .Polecałam i dalej polecam wszystkim

Polecam z całego serca . Moja córka mając 8 lat dostała wysokiej temperatury i silnych bóli w plecach. Zabrałam ją do szpitala na ostry dyżur lekaz był wściekły że mu przeszkodziłyśny bo była to środa i leciały mecze.Zobaczył gardło i powiedział że dziecku nic nie ma i kazał nam iść do ośrodka zdrowia na drugi dzień. Z dzieckiem dyło coraz gorzej . Rano przed wizytą zrobiłam prywatnie badanie moczu i szok . Pediatra się nie przejął zapisał antybiotyk i wypisał skierowanie do nefrologa.Termin za 2 miesiące.Pani z poradni przyszpitalnej w Zabrzu słysząc jak fatale są wyniki badań mojej córki połączyła mnie z pokojem lekarzy z oddz. nefrologi. miałyśmy wiele szczęścia że odebrała pani Ordynator.Kazała nam przyjechać ,ustawiła leczenie .Mimo to że na oddziale było urwanie głowy poświęciła nam dużo czasu .Dziś już wiem że takie infekcje leczy się w szpitalu , szkoda z pediatra zbagatelizował ten przypadek , dziś córka ma 16 lat ,i jej nerki pracują w 50% . Myśle że dzięki P.Morawiec jest to chociaż 50%...

p.dr mila uprzejma kontaktowa niestety za malo badan i bardzo wolna diagnostyka,zamiast szukac przyczyny choroby leczy ja tylko..

Leczę swoje dziecko u Pani doktor od kilku lat z powodu nerczycy. Zawsze odbierała moje telefony i zawsze udzielała mi pomocy, co mam robić w przypadku pojawienia się białka w moczu. Mieszkam 80 km od Zabrza, dlatego kontakt telefoniczny z Panią doktor to niesamowita jej zaleta. Jest dostępna zawsze, kiedy tego potrzebuję, nawet w największe święta w roku! Nigdy nie proponowała mi z korzystania z gabinetu prywatnego, mimo tego, że wiem, że takowy ma. Jest wspaniała lekarką, świetnym specjalista nefrologiem i zawsze obdarzała nas cierpliwością i poświęcała nam swój czas. Polecam ją każdemu!!!

Pani Ordynator bez skierowania, bez narzekania przyjęła nas na konsultacje i robiła wszystko, by pomóc naszemu 5-miesięcznemu dziecku, którego lekarz-pediatra leczyla na gardlo, a nie na ciężki ZUM. Nie pamiętam kiedy spotkałam się z taką troską, opieką, fachowością i podejściem, by pomóc dziecku mimo braku skierowania. Chciąc pomóc stanąć małemu na nogi nawet w niedzielę postanowiła zadzwonić, by dowiedzieć się o stan posiewu. Mój komentarz to niewiele w porównaniu z tym, co zrobiła, by nam pomóc. Gdyby taka była cała służba zdrowia, człowiek nie bałby się zachorować. Szacunek i klasa w każdym calu.

Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, wszystko tłumaczy i ma znakomite podejście do dzieci. Jest świetnym specjalistą, godnym polecenia.

Długo zastanawiałem się co mam napisać.Dziś po paru latach mogę powiedzieć,że kiedyś było lepiej. Specjalista w swojej dziedzinie na pewno, podejście przy pierwszym kontakcie świetne, stara się na początku bardzo, ale z czasem.... Jeśli rodzic zaczyna mieć swoje zdanie robi się z tych mało wygodnych. Po czasie traktowany po macoszemu. Zaczyna myśleć o szukaniu innego specjalisty.

jak najbardziej polecam pania doktor! wraz z zespolem lekarzy jest w stanie wiele wiele zdzialac. cud nie lekarz! skromna, mila i naprawde z ogromnym sercem! specjalista w swojej dziedzinie! przerosla pani mistrza z chcpio ;)

Super lekarz! Bardzo kontaktowa pabi doktor z ogromną wiedzą, nastawiona na pomoc pacjentom. Polecam!

Polecam!

Wciąż poszukujesz "Nefrolog dziecięcy Zabrze"?

UROMEDICUS
ul. Wolności 182