Ayman Abdel-Haq

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą. Jednym słowem – profesjonalista. Wstawiał mi implant w miejsce zęba, który się ułamał, więc zabieg był dość skomplikowany. Ogólnie miałem duże obawy przed zabiegiem, bo oczywiście naczytałem się na forach strasznych rzeczy ;) ale lekarz mnie uspokoił, wszystko się udało. Kilka dni po zabiegu jeszcze trochę ząb mnie pobolewał, ale to normalna reakcja organizmu, teraz jest już wszystko w porządku i jestem bardzo zadowolony.

Leczyłam się u tego lekarza w Indexmedice i moja opinia jest w 100% pozytywna. Świetny specjalista, bardzo skrupulatny i dokladny, szczegółowo omawia każdy etap leczenia i odpowiada na wszystkie pytania. Nigdy nie zostawił mnie z wątpliwościami i poczuciem strachu. Polecam!

ten lekarz nie szanuje swoich pacjentów, odradzam

ten lekarz nie szanuje swoich pacjentów, odradzam

Od kiedy pamiętam, mam powracające problemy z zębami i dziąsłami. Krwawiące dziąsła i liczne zapalenia, to u mnie standard. Od kiedy jednak zaczęłam leczyć się u doktora Aymana, zapomniałam o problemie. Odpowiednie leczenie, jak widać, jest w stanie pomóc w niemalże każdym przypadku. Delikatne dziąsła przestały nawet boleć przy nitkowaniu, ale szczoteczki używam tylko tej soft :)

świetny specjalista. bardzo profesjonalny i odpowiedzialny. Troszczy sie o pacjenta nalezycie. Swoją ostatnią wizytę wspominam z uśmiechem, bo naprawdę nic nie bolało, choć przed dniem leczenia tak się bałem, że aż sniła mi się wizyta u dentysty. Dzięki takim lekarzom wraca wiara w stomatologię :) Polecam!!

Wspaniały lekarz. miałem zapalenie dziąseł, które utrzymywało się bardzo długo. nie wiem skąd się wzięło. leczyłem doraźnie winem czerwonym ;) , bo podobno super goi, ale nie pomogło. Musiałem udać się do lekarza. Wybrałem dr'a Aymana, który się specjalizuje w takich przypadkach. Wszystko idealnie, jedna wizyta pomogła, by pozbyć się kłopotu. Bardzo miły lekarz, dużo opowiada, przyjazny. Polecam gorąco kazdemu, kto ma problemy z dziąsłami