Badania Cytologiczne

lek. med. Izabela Szydłowska-Belniak

Otolaryngolog, Laryngolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

wizyta już od 120
Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!

lekarz Robert Jankowski

lekarz Rafał Ufnalewski

Ginekolog

Allmed Gabinet Ginekologiczny
Aleja Pokoju 29A

Dla każdej kobiety lekarz ginekolog to bardzo ważny specjalista. Ja po wizytach u Doktora z całego serca mogę polecić go każdej kobiecie. Diagnoza, leczenie i samo tłumaczenie choroby na najwyższym kompetentnym poziomie.

Inny lekarz nie był w stanie stwierdzić endometriozy a Doktor jednym prostym bezbolesnym badanie podał trafną diagnozę.

Dobrze, że są takie portale jak ten, chociaż oceniając Doktora mogę w jakimś stopniu wyrazić moje podziękowania za ...
Warszawa Neurolog dr n. med. Paweł Gołębiewski

dr n. med. Paweł Gołębiewski

Neurolog

wizyta już od 190
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
Warszawa USG ginekologiczne dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46

wizyta już od 180
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Pełen empatii niezwykłe sympatyczny , kompetentny Pan doktor. Poprzez szybkie decyzje, operację moje życie zostało uratowane. Będę mu zawsze wdzięczna .
Opinia dodana przez: Bożenna

dr n. med. Andrzej Raczyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

wizyta już od 180
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Lekarz przemiły i przesympatyczny.Empatyczny i przywrócił mi wiarę w ludzi.Po wizycie u pana doktora jestem dokładnie poinformowana o mojej chorobie czego nie otrzymałam ze szpitala powiatowego.Kobietki szczerze polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. med. Wojciech Wichłacz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 135
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Polecam pana doktora.Uprzejmy z poczuciem humoru.Córka miała spuchniętą nogę,po miesięcznym opatrunku gipsowym.Od miesiąca jeździliśmy od lekarza do lekarza,zaliczając również dwutygodniowy pobyt w szpitalu.Były diagnozy najróżniejsze w tym min.zapalenie stawów,zapalenie żył.Dostawała sterydy,zalecano zastrzyk dostawowy hormonalny,na który nie wyraziłam zgody dopóki nie skonsultuję tego z ortopedą.Okazało się,że zrobiłam słusznie.Doktor Wichłacz po obejrzeniu USG i innych badań oraz zbadaniu córki stwierdził,że to typowy stan po gipsie i absolutnie nie należy podawać leków.Rzeczywiście opuchlizna ...
Opinia dodana przez: danka

dr n. med. Robert Włodarczyk

Pulmonolog, Internista

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 185
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Kompleksowe podejście do choroby,konkretny, uprzejmy i kulturalny lekarz. Dokładny wywiad, zlecenie badań, celna diagnoza i leki. Godny polecenia lekarz.

Warszawa Wenerolog lek. med. Agnieszka Czubak

lek. med. Agnieszka Czubak

Wenerolog, Dermatolog

wizyta już od 195
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Nie polecam tego lekarza. Działa niepewnie i po omacku. Mam otrzymała antybiotyk, który minimalnie poprawił stan choroby. Przy wizytach pani doktor nie była pewna, żadnej wystawianej przez siebie tezy. Finalnie mama otrzymała skierowanie na usg z podejrzeniem zakrzepicy, gdzie riadolog od razu stwierdziła, ze to zupełnie inna choroba, co później się potwierdziło. Więcej informacji uzyskałem od znajomych lekarzy i z internetu, niż lekarka przekazała mamie. Finalnie mama została, z łaski ...
Opinia dodana przez: Michał
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 60
Jak dla mnie pani doktor Górecka jest przykładem lekarza z powołania! Pani Doktor wykonywała mi badanie USG II trymestru, gdzie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Więc zrobiła to z wielką dokładnością, wyczuciem i delikatnością. Jasno opisała wyniki. Bardzo się przejęła moją sytuacją i zdrowiem Maleństwa. Zaleciła dalsze leczenie Dzieciątka u specjalistów. Z całego serca polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magdalena