Badania Cytologiczne

lek. med. Jakub Bryll

Ortopeda

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Lekarz godny polecenia. Znakomity specjalista i życzliwy człowiek. Doktora poznałam w czerwcu 2018 r. w szpitalu na Szaserów przed operacją biodra. Zaskoczeniem dla mnie było to, że przyszedł się przedstawić i poinformować, że będzie mnie operował. Przez cały czas pobytu jako jedyny z całego personelu wykazywał dużą troskę o moje zdrowie. Informuje o stanie zdrowia, rozwiewa wątpliwości. Podobnie było przy drugiej operacji w styczniu 2019 r. Zabiegi zostały wykonane profesjonalnie ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Andrzej Raczyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Pan dr Raczyński jest lekarzem, do którego chce się wracać. Profesjonalne podejście do pacjenta, cierpliwość i empatia to cechy Pana doktora, które rzucają się w oczy. Nie mam pojęcia, jak może zapamiętać pacjentów i ich schorzenia, w naszych kontaktach mieliśmy kilkuletnią przerwę (w tym czasie zaszłam w ciążę i prowadził ją inny lekarz), kiedy wrócił do CMD gdzie mam abonament nie mogłam uwierzyć, a kiedy pojawiłam się w gabinecie Pan ...

dr n. med. Robert Włodarczyk

Pulmonolog, Internista

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Kompleksowe podejście do choroby,konkretny, uprzejmy i kulturalny lekarz. Dokładny wywiad, zlecenie badań, celna diagnoza i leki. Godny polecenia lekarz.

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Świetna konkretna osoba, kompetentny lekarz. Nie cacka się i nie rozczula nad pacjentem. Lubię ją i chętnie do niej wracam. Nie idę do lekarza po to, żeby mnie głaskał po głowie i przeżywał moją przypadłość, idę tam po opinię i zalecenia leczenia i to od pani Gajowniczek zawsze otrzymuję jak należy. Nie wiem o co wam chodzi z tymi dziećmi, zabierzcie je do ortopedy dzieciecego. Polecam!!!!!

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Doktor Leszczyk prowadził moją ciążę w damianie. Bardzo dobrze czułam się podczas wizyt, zachęcał mnie do zadawania pytań na tematy związane z ciążą, zawsze taktowny, ciepły i uśmiechnięty. Kiedy miałam wątpliwość związaną ze stanem dziecka po wykonaniu usg u innego lekarza, spokojnie wytłumaczył mi, czego należy się spodziewać, jak postępować oraz uspokajał. Mam dobre wspomnienia.

lek. med. Beata Borucka-Grodzka

GINMED
ul. Puławska 90 lok. 2a

Bardzo rzeczowa, kompetentna i delikatna(!) Pani Doktor. Słucha pacjentek i bierze wszystko pod uwagę. Niestety długo trzeba czekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Niezadowolona

ulica Miła 17/A
78-400 Szczecinek

Bardzo kompetentna Pani doktor -chodzę od lat i nie zamieniłabym na żadną inną-bardzo dobra i w kwestii prowadzenia ciąż i leczenia-polecam :)
Opinia dodana przez: Magda
Ginekolog Warszawa lek. med. Ewa Gojan

lek. med. Ewa Gojan

Ginekolog

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Bardzo konkretna lekarka. Prezentuje holistyczne podejście do pacjenta. Znalazła u mnie "internistycznego" raka, a lekarze chorób wewnętrznych go nie widzieli.

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Profesjonalizm,wiedza, indywidualne podejście do problemu pacjenta, uczciwość, bardzo kontaktowy z pozytywnym zakręceniem :) , ktoś z kim można rzeczowo porozmawiać. Wykonany zabieg URSL - Lipiec 2014 Choć to nie koniec leczenia to już dziś Doktorze dzięki za pomoc i umożliwienie spędzenia wakacji z rodziną. Do zobaczenia. Pozdrowienia dla całego super personelu Szpitala Mazovia. Piotr Szewczyk
Opinia dodana przez: Piotr

Gabinet Lekarski Andrzej Brynczak
Piekarska 1
Leszno

DOKTOR ANDRZEJ BRYNCZAK jest moim zdaniem bardzo dobrym lekarzem. Udziela cierpliwie wyczerpujących odpowiedzi na pytania, rozwiewa obawy ale jeśli trzeba mówi otwarcie o zagrożeniach. Dzięki Panu Doktorowi uniknęłam ciężkiej, tradycyjnej operacji. Zostałam zoperowana przez Pana Doktora w Klinice im. Orłowskiego na Czerniakowskiej metodą laparoskopii i po trzech dniach byłam już w domu. Jestem bardzo wdzięczna za to, że Pan Doktor pomógł mi podjąć decyzję oraz zaproponował i wykonał laparoskopię.