Badania Cytologiczne

Gabinet Lekarski Andrzej Brynczak
Piekarska 1
Leszno

DOKTOR ANDRZEJ BRYNCZAK jest moim zdaniem bardzo dobrym lekarzem. Udziela cierpliwie wyczerpujących odpowiedzi na pytania, rozwiewa obawy ale jeśli trzeba mówi otwarcie o zagrożeniach. Dzięki Panu Doktorowi uniknęłam ciężkiej, tradycyjnej operacji. Zostałam zoperowana przez Pana Doktora w Klinice im. Orłowskiego na Czerniakowskiej metodą laparoskopii i po trzech dniach byłam już w domu. Jestem bardzo wdzięczna za to, że Pan Doktor pomógł mi podjąć decyzję oraz zaproponował i wykonał laparoskopię.

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Z największym przekonaniem polecam dr Halinę Kuc-Czerwiec jako bardzo kompetentnego neurologa oraz za profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Krzysztof Abycht

Proktolog, Chirurg ogólny

ul. Wałbrzyska 46

Widzę, że są tutaj różne oceny. Ja natomiast nie mogę wystawić innej jak tylko najlepszą. Dr Abycht usuwał mi małe znamię na uchu. Kilka tygodni po zabiegu nie mam praktycznie żadnego śladu, czym jestem kompletnie zaskoczony bo spodziewałem się małej blizny. Perfekcyjna robota, jak u chirurga plastycznego. Do tego podkreślić trzeba wielką kulturę osobistą, uprzejmość, życzliwość i co ważne atmosferę spokoju. Należę niestety do osób które boją się igieł, skalpeli ...

ul. Wałbrzyska 46

Bardzo dobra opieka, konkretna, uzyskałam maximum pomocy w problemie (problem z uchem) i niezbędne leki.
Opinia dodana przez: Agata

lek. med. Anna Skowrońska

Ortopeda

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

W lutym br. został mi bardzo kompetentnie wykonany zabieg dłoni przez
dr Annę Skowrońską. Pani doktor nie tylko świetnie przeprowadziła zabieg,
ale dobrze mnie do niego przygotowała i okazała ciepłą troskliwość przed i po zabiegu. W mojej opinii jest wysokiej klasy specjalistką.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Janusz Świątkiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ul. Wałbrzyska 46

Wspaniały lekarz - wytłumaczył mi sytuację, zbadał, zdiagnozował, poradził co mam ustalic z diabetologiem i endokrynologiem. Wiadomości nie były dobre, ale lekarz kompetentny i bardzo miły. Dopytywał, czy wszystko zrozumiałam.
Jestem zadowolona, ze do Niego trafiłam, bo wcześniej inni specjaliści leczyli efekt (niewłaściwe leki i brak konkretnych efektów), a nie szukali przyczyny, którą Pan Swiątkiewicz rozpoznał na wstępie.
Kolejki do tego lekarza są dla mnie zrozumiałe - świetny fachowiec.
Opinia dodana przez: Małgosia
Ginekolog Warszawa lek. med. Małgorzata Szwaj

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27

Moja Mama wiernie chodziła od kilku lat do tej pani doktor. Skarżyła się na bóle brzucha, zostały wykonane minimalne badania. Zignorowano objawy, mimo wywiadu rodzinnego ( rak). Po pół roku a i to u innej lekarki, okazało się że jest b duży guz. Mama rozpoczęła leczenie już mając 3/4 stopień zaawansowania choroby raka jajnika. Z kolei ja, jako córka i wnuczka kobiet chorych na raka, zgłosiłam się z prośbą o ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Andrzej Baran

Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Lekarz ,który nie udziela żadnej pomocy .Nawet jako weterynarz się by nie nadawał .Okropny odsyła ludzi do innych lekarzy !!!!!!!!!!!!!!!!

Nikomu nie polecam
Opinia dodana przez: Monika