Badania Kierowcow

Internista Warszawa - Mokotów dr n. med. Radosław Chądzyński

IMEDI CENTRUM STOMATOLOGICZNE
Marynarska 15
02-674 Warszawa - Mokotów

Przez przypadek trafiłam na Pana Doktora. Potrzebowałam zrobić EKG babci i tak się poznaliśmy.
Cudowny, ciepły człowiek. Tłumaczy zagrożenia, tłumaczy jak działają zapisane lekarstwa i czego się można spodziewać. Nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania. Słowny, kompetentny, wrażliwy. Znamy się już kilka lat i nie zamierzamy Go wymieniać na nikogo innego.
Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Mirka
Kardiolog Pułtusk dr n. med. Robert Gajda

Centrum Kardiologii Sportowej w Pułtusku
ul. Piotra Skargi 23/29, 06-100 Pułtusk
Pułtusk

Podpisuje się pod tymi opiniami ! Lekarz bardzo dobry i uprzejmy,Leczenie w pełni profesjonalne. Pozdrawiam Pana Doktora a także pracowników z całej grupy Gajda-Med. Wspaniała placówka,zespól specjalistów i ludzi Z KLASĄ.

Opinia dodana przez: Marek

lek. med. Edmund Zwolski

Lekarz medycyny transportu, Lekarz medycyny pracy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Lekarz rodzinny Kościerzyna lekarz Igor Gusarski

ISPL lek. Igor Gusarski
Szopińskiego 1
83-400 Kościerzyna

Jestem pacjętką lekarza Igora Gusarskiego od 4 lat i mimo ,że od jakiego czasu nie mieszkam w Dziemianach dojeżdżam prawie 90 km na wizyty.Uważam tego lekarza za bardzo kompetentnego.Zrezygnowałam ze swojej przychodni,którą mam pod nosem z różnych przyczyn.W gabinecie lekarza Igora Gusarskiego panuje przyjemna atmosfera,która dobrze wpływa na moją psychikę.Polecam absolutnie tego lekarza bo jeszcze nigdy nie była tak usatysfakcjonowana kontaktem z lekarzem.

Opinia dodana przez: Iwona

MEDYCYNA PRACY. BADANIA KIEROWCÓW
pl. Kościuszki 6 lok. 10
96-500 Sochaczew

Pani Doktor jest uprzejma i zawsze w odpowiedni sposób pomoże, gorąco polecam !

Pani Doktor jest uprzejma i zawsze w odpowiedni sposób pomoże, gorąco polecam !

Badania Kierowców
Hołdu Pruskiego 21
28-100 Busko-Zdrój

Polecam, to psycholog godny polecenia.

Polecam, to psycholog godny polecenia.

Pracownia psychologiczna "Badania kierowców i operatorów"
ul. Żurawia 18
07-300 Ostrów Mazowiecka