dr n. med. Barbara Ananicz

Dermatolog

2,2

Kilka lat temu byłam u Pani doktor na prywatnej wizycie-g. 19.00, na którą Pani się spóźniła o godzinę, czyli weszłam o 20. Za mną czekało 5 osób. Pani doktor bardzo pobieżnie o w pośpiechu oglądała moją skórę, nie wsłuchała się w mój problem. Zmianę ma plecach sklasyfikowała jako brodawczak, chciała to usunąć od razu, jednak zmieniła zdanie, i to jeszcze 3 krotnie, mówiąc, że nie jest pewna, gdyż może jest to znamię barwnikowe. Zasugerowała mi wizytę u chirurga. Ale po chwili stwierdziła, że mogłaby to jednak usunąć, bo wydaje jej ...

Pani doktor bardzo pobieżnie o w pośpiechu oglądała moją skórę, nie wsłuchała się w mój problem. Zmianę ma plecach sklasyfikowała jako brodawczak, chciała to usunąć od razu, jednak zmieniła zdanie, i to jeszcze 3 krotnie, mówiąc, że nie jest pewna, gdyż może jest to znamię barwnikowe. Zasugerowała mi wizytę u chirurga. Ale po chwili stwierdziła, że mogłaby to jednak usunąć, bo wydaje jej się, że to brodawczak. U kolejnego lekarza usłyszałam, że to jest na 200% znamię i nie mogę ot tak sobie wyciąć tego w gabinecie. Podczas usuwania tzw. kurzajek na dłoni, trafiła na jakieś naczynko. Cóż zdarza się. Było dużo krwi. Pani doktor wpadła w lekką panikę, musiałam sama się opatrzyć, a pani doktor zaproponowała mi... ręcznik papierowy, gdyż nie miała w gabinecie żadnych środków opatrunkowych. Blizny na dłoni skomentowała - z takimi łapami to do ludzi się pani nie nadaje. No i te łapy wręczyły Jej opłatę za prywatną wizytę w "renomowanym" gabinecie.

Niestety pare lat temu miąłm nieprzyjemność leczyć trądzik u Pani doktor, bez ŻADNYCH BADAŃ przepisała leki, stan sie pogorszyl wiec stwierdzila ze tylko izotek pomoze, sama wpadłam na to ze trzeba udac sie do endokrynologa, okazało sie ze mam zawyżone strasznie hormony i dlatego taki stan skóry, po kuracji hormonalnej wszystko sie wchłonęło niestety do dzisiaj zostały mi spore blizny. Chciałam ostrzec przed pania Ananicz i dermatologami, którzy nawet nie zlecają badań !!!!!!!!!

bardzo komunikatywna osoba, bardzo wyraźnie i zrozumiale tłumaczy na czym rzecz polega i co dla mnie ważne "nie rorzutna w lekach"

Koszmar!!! Na pierwszej wizycie wymyśliła mi chorobę czyrakową, przepisała leki które trzeba było sprowadzać nie wspominając o tym że kosztowały majątek i do tego kiedy zadzwoniłam poinformować panią doktor, że mi nie pomagają a wręcz odwrotnie, ona odpowiedziała, że od tego się nie umiera! Nic dodać nic ująć.

To chyba pomyłka.Kwas borny i sterydy na twarz.Nie wiem kto tej Pani doktor dał specjalizacje

Polecam. Jest kompetentna, miła oraz dokładnie wypisuje jak i kiedy stosować to co przepisze co innym lekarzom tego brakuje