3,6
2,8
3,4

Leczę u Pani doktor dwójkę swoich dzieci. Fachowa, konkretna, zasadnicza, ale i miła i troskliwa i bardzo ciepła i delikatna w stosunku do malusińskich. Mogę poelcić z całą stanowczością!

Zecydowanie tak dla "polecenia znajomemu"! Bardzo fachowa i konkretna babeczka

Zecydowanie tak dla "polecenia znajomemu"!
Bardzo fachowa i konkretna babeczka

Polecam panią doktor - to dobry fachowiec, osoba rzetelna, pamięta swoich pacjentów. Minus - bywa niemiła dla rodziców.

"Leczyłam" się u tego lekarza pół roku, pół roku zmarnowane, testy alergiczne błędne, diagnoza błędna, strasznie nie uprzejma, nie zwraca uwagi na stan fizyczny pacjenta, jest obojętna na odczuwany ból. Nie polecam!!

Pani Doktor poświęciała mojemu synkowi 3 min. Mi powiedziała, że nie ma czau na odpowiadanie na moje pytania. Bardzo niemiła i nieuprzejma. Rutynowo podchodzi do pacjentów. Stanowczo odradzam.