lekarz Barbara Baranowa

Lekarz z powołania. Życzliwa, serdeczna, ludzka. Ma ogromne doświadczenie i wspaniałe podejście do dzieci. Bada bardzo dokładnie, wszystko analizuje. Pomocna w każdej sytuacji. Nawet zdarzyło mi się zadzwonic jak była na urlopie, przeprosiłam i chciałam zakończyć rozmowę, a Pani dr na to, ze przecież może spróbować pomóc na odległość. I oczywiscie pomogła. Ma niesamowitą pamięć. Dla mnie IDEAŁ!!!

Najlepsza , zawsze pomoże . Oddana swoim pacjentom. Każdego traktuje indywidualnie. Moje dzieci z chęcią do niej chodzą. Nigdy nie ma złego humoru . Godna polecenia

Najlepsza lekarka jaka znam. Pomaga moim dzieciom od lat. Mila sympatyczna i zawsze pomoze. Bada dziecko bardzo dokladnie.

Bardzo ciepla, mila i kompetentna,potrafi sluchac,bardzo dobre podejscie do dzieci,ogromne doswiadczenie,sluzy rada nawet przez telefon.Polecam.

polecam! idealne podejscie do dzieci, mila. dostepna niemal w kazdej sytuacji. dla mnie lekarz nr1. najlepsza!

Wspaniały lekarz z ogromnym doświadczeniem. Poświęca dużo czasu badaniu dziecka. Stara się dokładnie wytłumaczyć na czym polega choroba, co mogło być przyczyną. Jest pod telefonem o każdej porze dnia. Niezwykle ciepła i uprzejma osoba.

bardzo kompetentna,miła,wszystko skrupulatnie tłumaczy i bardzo dokładnie bada dziecko,ponadto ma doskonałaą pamięć i pamięta swoich pacjentów