Polecam Państwu Panią Barbarę, gdyż po wizytach u niej wzrosła moja samoocena i zaczęłam odnosić sukcesy w pracy. Terapia pomogła mi odzyskać wiarę w siebie i znalazłam siły do podnoszenia kwalifikacji. Zmobilizowała mnie do starania się o lepsze stanowisko. Dzięki temu wygrałam rywalizację z innymi pracownikami. Pani Barbara świetnie doradza w sferze PR, co bardzo pomaga w karierze zawodowej.Polecam!!!

Nie zgadzam się z powyższą opinią. Poszłam do Pani Barbary z prośbą o pomoc w uratowaniu mojego małżeństwa. Mój mąż zapoznał kobietę w pracy i się w niej zakochał. Myślałam, że moje małżeństwo się rozpadnie. Po terapii Pani Barbary udało mi się odsunąć kochankę męża i uratować małżeństwo. Wybaczyłam mu. Dziś jesteśmy z mężem szczęśliwi. Pani Barbara była trzecim psychologiem, do którego trafiłam. Tylko ona potrafiła mi pomóc. Wszystkim szczerze polecam ją, jako dobrego specjalistę.

Polecam wszystkim Panią Barbarę Bartel,wspaniały psychoterapeuta.Poleciłam ją swojej koleżance, która zakochała się w mężczyźnie powiązanym ze światem przestępczym. Wiedziałam że ta znajomość przyciągnie do niej kłopoty, lecz pragnienie miłości, której nie zaznała w dzieciństwie, nie pozwalało jej wyrwać się z tego związku. Jego uczucia były fałszywe, później chciał ją skrzywdzić. Pani Barbara przeprowadzając wspaniałą terapię, z biegiem czasu spowodowała, iż koleżance udało się wyrwać z jego rąk. Pani Barbara zaryzykowała wejściem w konflikt z groźnym człowiekiem. Efekt końcowy był taki, iż koleżanka wzmocniona psychicznie, wyjechała zagranicę i tam ułożyła sobie ...

Efekt końcowy był taki, iż koleżanka wzmocniona psychicznie, wyjechała zagranicę i tam ułożyła sobie spokojne życie. Niestety nie pamięta już o osobie, dzięki której jej życie stało się lepsze. Wszyscy często zapominamy o ludziach, którym dużo zawdzięczamy. Cóż jest dla nas ważniejszego niż szczęście, na pewno nie pieniądze. W dniu dzisiejszym, ja polecam Panią Barbarę i pamiętam o cudzie, którego dokonała. Uratowała koleżance życie.

Polecam wszystkim Pania psycholog. Nie mialam w zyciu szczescia do mezczyzn,albo wybieralam tych nieodpowiednich. Dzieki terapi zrozumialam, ze mam zakorzenione zle wzorce z dziecinstwa. Nie wiedzialam jak stworzyc prawdziwy zwiazek. Pani psycholog naprowadzila mnie na mezczyzne mojego zycia, dzieki niej zauwazylam go w moim otoczeniu, bardzo dobrego czlowieka. Po kilku poradach udalo mi sie stworzyc z nim wspanialy zwiazek.

Jestem szczesliwa, ze trafilam na tak fantastycznego lekarza i czlowieka, ktory skierowal mnie na badania, dzieki czemu uratowal od raka. Ja sama nie mialabym sily, zeby sobie poradzic z tym sama. Polecam Pania Barbare Bartel kazdemu, kto potrzebuje dobrej i madrej rady.

Dzięki Pani Basi zrozumiałam siebie i swoje życie w wieku 30 lat. Lepiej późno niż w cale. Większość problemów, które mamy w życiu dorosłym, wynika z naszego dzieciństwa. Niestety nie wszyscy dorośli do roli rodzica. Rodzice popełniają błędy w wychowaniu swoich dzieci lub nawet nie są w stanie ich kochać. Teraz już wiem jak żyć i czerpać z życia :-). Iza

Iza

Pani Barbara jest świetnym psychologiem, doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo mi pomogła przeprowadzając trafną analizę stanu mojej psychiki i sytuacji życiowej, w jakiej sie znalazłam. Uzyskałam trafne wskazówki, dzięki którym wyprowadziłam swoje życie na prostą. Dodała mi sił. Jeśli miałabym kogokolwiek polecać to tylko ją, jako wiarygodnego specjalistę.

Równie dobrze mogłam pójść do wróżki. Zupełnie niekompetentna i nieprzygotowana osoba. Typ człowiek podobny do pracownicy administracji państwowej od niechcenia w ogóle otwierającej usta.

Chciałem wszystkich zagubionych ludzi, chcących uzyskać poradę od tej pani przestrzec przed wizytą i pozbycia się tym samym sporej sumy pieniędzy nie uzyskując tym samym nic konstruktywnego. Czego dowiedzieć się można o sobie i swoich bliskich nie mówiąc praktycznie nic w 20 minut - otóż jak się okazuje bardzo wiele: 1. pan nie wie co to jest miłość, gdyż za długo mieszkał pan z rodzicami (-do 24 r. życia) i pana "pierwszy raz" też był stanowczo za późno – czy każdy musi prowadzić rozwiązły tryb życia? A co z dziewicami ...

1. pan nie wie co to jest miłość, gdyż za długo mieszkał pan z rodzicami (-do 24 r. życia) i pana "pierwszy raz" też był stanowczo za późno – czy każdy musi prowadzić rozwiązły tryb życia? A co z dziewicami które tracą cnotę dopiero po ślubie…?
2. pan nie zna kobiet, a tych z wielkich miast to już zwłaszcza i pana związek to nie związek, a przyjaźń.. trzy krotna zdrada partnera to nie zdrada, ale po 5 razie to już tak!
3. pan nie ma depresji -leczę się od lat farmakologicznie, aż mi się zachciało terapii, nie padło pytanie czy i po co się leczę i jak długo, nie padło pytanie z czym pan do mnie przychodzi
4. dowiedziałem się wiele bzdur również o moich rodzicach, ale nie padło pytanie czy wcześniej się leczyli i jak ich związki wyglądały w młodości czy coś w tym stylu...
5. pan nie potrafi słuchać.. - możliwe, że nie uznaję autorytetów zwłaszcza gdy uruchamia mi się czerwona lampka w głowie i odpala filtrownica słownego gówna
6. miałem potrzebę wygadania się, zaciągnięcia języka, porady.. ale każda moja próba konwersacji była „przegadywana”
7. mój związek przeżywa kryzys z mojego powodu, pojawiła się w nim inna kobieta. Na pytanie o to jak zachować się w sytuacji gdy emocje odbierają rozum, jak wyjaśnić drugiej kobiecie mój stan usłyszałem – niech pan nie odbiera od niej telefonu.. ale ja chcę! – a po co?...
8. punktem kulminacyjnym była sprawa z wadliwie działającym Internetem w laptopie pani Bartel.. problem ten chciała szybko rozwiązać po tym jak dowiedziała się z czym związana jest moja praca..
- chcę mieć tylko google, niech pan tak zrobi, żeby to działało, skasować co nie działa, skasować..!
- może się nie włączyć..
- skasować, skasować…
- jak postąpić z tą drugą kobietą?
- skasować…
- skasować? Ale ja nie chcę..
- aaa niech pan nie odbiera tel, jak jest osobą rozumną, to w końcu do niej trafi..

Mam nadzieję, że Internet w laptopie pani Barbary zostanie przywrócony i przeczyta to, może zacznie traktować ludzi z większą pokorą (chociaż sam w to nie wierzę). 160 zł za ok 20 minut rozmowy daje do myślenia, chociaż pieniądze w stanie zachłyśnięcia się własnym życia wydają się nie mieć żadnej wartości, prawda? Skoro człowiek decyduje się na wizytę u specjalisty to raczej spodziewa się profesjonalnego podejścia do sprawy. Gdybym był głębokim dołku, mógłbym faktycznie jeszcze bardziej się pogrążyć. Bo to takie pyszne, usłyszeć, że już jest za późno.

nie polecałabym, prowadziła parę oddzielnie , efekt byl taki że się znienawidzili oddalili i skłócili, naciągała na wizyty kazdego z osobna, manipulowała każdego z osobna