lekarz Barbara Bartkowiak

Jest niespotykanie uprzejma i dokładną, stara się zrozumieć pacjenta! Przeznacza dużo czasu pacjentowi i nie liczy się z czasem pracy, który mogła by poświęcić swojej rodzinie,. Jest bardzo dobrym lekarzem!

Jestem pacjentką doktór Barbary Bartkowiak już wiele lat. Zaden inny lekarz tak nie zrozumie chorego jak Ona. Zawsze dpradzi i wyprowadzi z choroby. Jest bardzo kompetentna , uprzejma... Cóż mogę wiecej napisać- dla mnie to najlepszy lekarz jakiego spotkałam

Bardzo dobra doktór. Potrzeby pacjenta wyznaczają czas wizyt. Wszystkiego wysłucha i ze spokojem i uprzjmością