Barbara Bartoś

3,9
3,9
3,7

Najlepsza ;) pani doktor jaka może być pomoże w każdym problemie. Wytłumaczy miła sympatyczna i usmiechnieta

Witam serdecznie,nie mam zamiaru tutaj oceniać kompetencji ani umiejętność pani doktor ponieważ nie miałam przyjemność nawet jej poznać. Zapisana na godzinę 14 poszłam na spotkanie z polecenia,do rejestracji czekałam pół godziny,następnie godzinę czekania na swoją kolej,pomimo że zapisana byłam na 14,po godzinie 15 pani doktor wyszła z gabinetu i powiedziała,że musi gdzieś wyjść na chwile,nie było jej około 45 minut. Generalnie czekałam dwie godziny,o godzinie 16 pani doktor jeszcze nie było większość pacjentek zrezygnowała (jedna pani użyła określenia "po raz kolejny ta sama sytuacja") a przede mną było jeszcze 5 pań. Zrezygnowałam,ponieważ nie mogłam już dłużej czekać. Tak więc nie chcę tutaj mówić czy pani doktor jest dobrym czy złym specjalistą,ale strasznie lekceważąco podchodzi do pacjenta,nie zamierzam już wracać do pani Bartoś,możliwe że to było jednorazowe a ja trafiłam na "zły dzień",ale zniechęciła mnie tą sytuacją.

Rozpoczelam leczenie nieplodnosci u specjalistow z Poznania ("na Polnej") i po bezosobowym traktowaniu doceniam podejscie dr Bartos. Jestem za naturalnymi metodami leczenia i mam duze zaufanie do naprotechnologii i zalecen dr Bartos.

dziekuję że mnie pani zbadała myslałam że jeste chora ale okazało się że jestem zdrowa bałam sie isc do ginekologa

Leczę się u Pani dr od około 3 lat, kiedy to inny lekarz z Ostrowa powiedział mi, że zrobił już wszystko co mógł i powinnam spróbować czegoś więcej (leczyłam się z powodu niepłodności pierwotnej). Do dr Bartoś trafiłam ponieważ jest lekarzem naprotechnologiem, po kilku miesiącach leczenia skierowała mnie do szpitala Św. Rodziny w Warszawie na laparoskopię. Po laparoskopii sama zrezygnowałam z dalszego leczenia. Kiedy po ponad roku dowiedziałam się, że jestem w ciąży i do niej zadzwoniłam, przyjęła mnie już następnego dnia i było po niej widać, że bardzo się cieszy z ciąży, uspokajała mnie. Nigdy mnie nie zawiodła, zawsze kiedy coś mnie martwi mogę do niej przyjechać na badanie aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Według mnie dr Bartoś jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, jest bardzo, bardzo życzliwa, sympatyczna, spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, podchodzi do swojej pracy z dużym spokojem, jeśli są jakieś pytania, wszystko wyjaśnia, widać , że zależy jej wyłącznie na zdrowiu pacjentki i dzieciątka. Jedyne co mogę ocenić "neutralnie" jest to, że faktycznie podczas badania nie zawsze jest delikatna. Co do kosztów, jak tylko może (tzn. ma jeszcze limit z NFZ) przyjmuje na NFZ a czasami trzeba się zapisać prywatnie- w tej samej przychodni na Wrocławskiej, pani dr nie ma własnego prywatnego gabinetu. Koszty badań związanych z naprotechnologią niestety są wysokie, jest ich bardzo dużo i NFZ ich nie refunduje, ale to już nie jest wina dr Bartoś. W czasie ciąży badania są oczywiście refundowane. Zauważyłam, że ma coraz więcej pacjentek, dlatego kolejki się wydłużają. Szczerze polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Ostrów Wielkopolski"?

Krzysztof Skowronek

Familia Medica