lek. dent. Barbara Baumann

Najlepsza Pani doktor jaką poznalam w swoim ponad 55 letnim zyciu:-)bardzo dobre podejscie do pacjenta,miła,cierpliwa,wszystko wlasciwie tlumaczy,wyrozumiala.Jestem farmaceutka i wiele rzeczy jest dla mnie zrozumiale np.znieczulenie ale Pani domtor wszystko wyjasnia:-)Czlowiek o dobrym sercu,wrazliwa na ból pacjenta ,a przede wszystkim nie nastawiona na zysk finansowy.Polecam z cala odpowiedzialnoscia..jezeli szukacie lekarza stomalologa w Luboniu lub okolicy to swoje kroki skierujcie do gabinetu Pani domtor:-)

Bardzo lubię słodycze, a wiadomo czym to się kończy, ponad 10 lat temu pani dr. leczyła mi kanałowo kilka zębów, wstawiła też jeden mostek. Nurkuję od dwóch lat ( co prawda niezbyt głęboko, ok. 20 m.). NIGDY NIE MIAŁEM ZADNCH PROBLEMÓW. A z tego co słyszałem żle wypełnione kanały pod wodą bolą, jeden nuras ( niemiec ) jak wyszedł z 40 m. to pluł plombami, ( znam go leczy się u siebie za 300 euro). FAKTY MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE !

Mam dentofobię i nienawidzę dotyku jakiegokolwiek metalu o moje zęby. Pani Basia jest jedyną dentystką której potrafię zaufać. Jest niezwykle cierpliwa, poświęca dużo czasu dla pacjenta, wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania (a potrafią być w stylu czy długo będzie pani wiercić). Bez narzekań znosi łzy, przerwy na uspokojenie i moją panikę. Polecam z czystym sercem!

Mam dentofobię i nienawidzę dotyku jakiegokolwiek metalu o moje zęby.

Leczę się u pani doktor od kilku lat, jestem bardzo zadowolony, cenię za fachowość, kompetencję, poświęcony czas, uśmiech

Wielokrotnie leczyłem się u P. Baumann i polecam przede wszystkim ze względu na bardzo profesjonalne podejście przy wyrywaniu zębów oraz ( jak u mnie ) przy tworzeniu mostka na 6 zębów przednich.

Z czystym sercem polecam, pełen profesjonalizm z uśmiechem na twarzy

Z czystym sercem polecam, pełen profesjonalizm z uśmiechem na twarzy

Polecam bardzo dobry fachowiec,leczę zęby bardzo często, niedrogo i super bezboleśnie.Naprawdę wspaniały lekarz i fachowiec

Polecam bardzo dobry fachowiec,leczę zęby bardzo często,
niedrogo i super bezboleśnie.Naprawdę wspaniały lekarz i fachowiec

Stomatolog z dużym doświadczeniem, profesjonalne podejście do pracy,rodzinna atmosfera, polecam

zarowno p. Barbara jak i jej siostra sa bardzo dobrymi stomatologami. Godne polecenia, nie mozna sie zawiesc. Przemila atmosfera. polecam w 100%

POLECAM!!! super stomatolog korzystam od lat z usług tej pani i moge powiedziec MEGA REWELACJA

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Luboń"?

Paweł Dudlik

ul.Zabikowska 16