lek. dent. Barbara Baumann

Aż trudno uwierzyć, że piszę o tym samym lekarzu co ci pacjenci, ktőrzy dali 5 gwiazdek. Ja mialam.leczone zęby kanałowo dawno temu, ponad 10 lat, i każdy jeden teraz musi być usunięty przez brak kompetencji. Żaden ząb nie mial wszystlich kanałőw wyleczonych co spowodowalo stan zapalny, ktőry nie powodował mi żadnych bőli czy dolegliwości poza ciągłym krwawieniem z dziąseł. Zdjęcia na nic nie wskazywły, bőlu zero, dopiero po otwarciu zęba, ktőry byl dość niefachowo połatany, wyszlo co tam pod zębem się działo. Zgadza się, że cennik był przystępny ale teraz ...

Zgadza się, że cennik był przystępny ale teraz płacę ogromne sumy za porządne leczenie.
Spartaczone zęby mi pozostały po korzystaniu z usług tej "dentystki".

Wspaniały lekarz, bardzo miła i przyjazna osoba. Polecam szczególnie bardzo wystraszonym. Cennik również do zaakceptowania.

Najlepsza Pani doktor jaką poznalam w swoim ponad 55 letnim zyciu:-)bardzo dobre podejscie do pacjenta,miła,cierpliwa,wszystko wlasciwie tlumaczy,wyrozumiala.Jestem farmaceutka i wiele rzeczy jest dla mnie zrozumiale np.znieczulenie ale Pani domtor wszystko wyjasnia:-)Czlowiek o dobrym sercu,wrazliwa na ból pacjenta ,a przede wszystkim nie nastawiona na zysk finansowy.Polecam z cala odpowiedzialnoscia..jezeli szukacie lekarza stomalologa w Luboniu lub okolicy to swoje kroki skierujcie do gabinetu Pani domtor:-)

Bardzo lubię słodycze, a wiadomo czym to się kończy, ponad 10 lat temu pani dr. leczyła mi kanałowo kilka zębów, wstawiła też jeden mostek. Nurkuję od dwóch lat ( co prawda niezbyt głęboko, ok. 20 m.). NIGDY NIE MIAŁEM ZADNCH PROBLEMÓW. A z tego co słyszałem żle wypełnione kanały pod wodą bolą, jeden nuras ( niemiec ) jak wyszedł z 40 m. to pluł plombami, ( znam go leczy się u siebie za 300 euro). FAKTY MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE !

Leczę się u pani doktor od kilku lat, jestem bardzo zadowolony, cenię za fachowość, kompetencję, poświęcony czas, uśmiech

Mam dentofobię i nienawidzę dotyku jakiegokolwiek metalu o moje zęby. Pani Basia jest jedyną dentystką której potrafię zaufać. Jest niezwykle cierpliwa, poświęca dużo czasu dla pacjenta, wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania (a potrafią być w stylu czy długo będzie pani wiercić). Bez narzekań znosi łzy, przerwy na uspokojenie i moją panikę. Polecam z czystym sercem!

Mam dentofobię i nienawidzę dotyku jakiegokolwiek metalu o moje zęby.

Z czystym sercem polecam, pełen profesjonalizm z uśmiechem na twarzy

Z czystym sercem polecam, pełen profesjonalizm z uśmiechem na twarzy

Stomatolog z dużym doświadczeniem, profesjonalne podejście do pracy,rodzinna atmosfera, polecam

Polecam bardzo dobry fachowiec,leczę zęby bardzo często, niedrogo i super bezboleśnie.Naprawdę wspaniały lekarz i fachowiec

Polecam bardzo dobry fachowiec,leczę zęby bardzo często,
niedrogo i super bezboleśnie.Naprawdę wspaniały lekarz i fachowiec

Wielokrotnie leczyłem się u P. Baumann i polecam przede wszystkim ze względu na bardzo profesjonalne podejście przy wyrywaniu zębów oraz ( jak u mnie ) przy tworzeniu mostka na 6 zębów przednich.