lekarz Barbara Bełdowicz

Rehabilitant

Moja wizyta była bardzo nieprzyjemna, wzbudziła ogromny niesmak i zażenowanie, że w tak obcesowy sposób można podchodzić do pacjenta. Zacznijmy od tego, że na powitanie lekarka stwierdziła, że mam "rozbisurmanione"( tak, dokladnie tego określenia użyła)dziecko, tylko dlatego- że córka raczyła stęknąć podczas rozbierania. Następnie wybitna " Pani Psycholog"zrobiła mi wykład o przedszkolu i problemach rozpieszczonych dzieci, by na koniec zasugerować mi ( nie mam pojęcia na jakiej podstawie????), że dziecko ma niedobór witaminy d ( podajemy regularnie, konsultując dawkowanie z pediatrą). Dziesięć minut czepiania się o wszystko, aroganckiego stosunku wobec mojej osoby, by na koniec stwierdzić, że dziecko w sumie rozwija się prawidłowo. Wizyta była moją ostatnią i szczerze nie polecam Tej Pani. Profesjonalizm polega na rzetelnej ocenie, badaniu- a nie insynuacjach i obrażaniu.

Najgorsza lekarka na jaka trafilam. Juz od samego poczatku zle nastawiona a jak tylko dziecko zaczelo plakac bo nie lubi lekarzy uznala ze jestem zla matka. Wiekszosc wizyty moje dziecko plakalo a ona tylko na nas krzyczala, w ogole nas nie zdiagnozowala. Na koniec zaczela mnie obrazac ze nie potrafie wychowac dziecka. Jak dla mnie ta pani powinna zrezygnowac z pracy bo sie do niej nie nadaje.

Najgorszy lekarz z ktorym mialam do czynienia!!!!! Ta baba bez kartoteki przed nosem mawet nie pamieta ogolnie z czym dziecko ma problem!!!! Po 3 latach regularnego chodzenia slysze pytanie na co ONA jest chora, na grype do cholery!!!!! Co potafi robic wpisywac sobie w swoje papierki pierdoly bo nawet ze zleceniami ma problem! Bada oczami!!!! Dziecka nie dotyka!!!!!

Nasza wizyta była bardzo nieprzyjemna... pani doktor nieuprzejma, arogancka. Najgorszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia. Szczerze nie polecam!

Najgorszy lekarz.Arogancki stosunek.Wizyta była moją ostatnią i szczerze nie polecam Tej Pani. Najchętniej nie dalabym zadnej gwiazdki.Zgadzam sie ze wszystkimi podobnie było w moim przypadku. Ma serce z kamienia.