2,4
2,9

Bardzo dobra Pani doktor. Podejście do pacjenta na 6, w skali szkolnej. Leczę się od zawsze u Pani doktor. Rodzina i znajomi leczą u Niej dzieci. Najlepszy pediatra w Jaworznie. Zawsze precyzyjnie i właściwie postawi diagnozę i opiekuje się Swoim pacjentem nawet po wizycie. Zawsze zainteresowana zdrowiem człowieka którego leczy, a w obecnych czasach, nawet współmieszkańców tej osoby.

Pani doktor jest rewelacyjna. w kryzysowej sytuacji, gdy nie mogłam znaleźć lekarza do malutkiego dziecka z gorączką, jako jedyna obiecała mi przyjechać na wizytę domową podczas gdy CAŁE JAWORZNO ODMÓWIŁO, w tym ELVITA, a także lekarze z prywatnych ubezpieczeń medycznych. pomogła szybką diagnozą i leczeniem. Diagnozy nie umiał postawić lekarz NFZ... Polecam, gdyż Pani doktor ma podejście do dzieci, wiedzę, wszystko, czego oczekuje się od lekarza, można na nią liczyć z poradą i wyjaśnieniem choroby. W sytuacji, gdy nikt nie chciał mi pomóc w sprawie wizyty domowej, Pani doktor nie zastanawiała się ani chwili. Jest to najcenniejsze do dwuletniego dziecka mieć pomoc zaufanego pediatry. do tej pory nie mogliśmy dopasować małej pediatry. Teraz już wiemy kogo wybieramy na stałe.

Jak dla mnie Jeśli chodzi o uprzejmość na ostatnich wizytach, to nie mam nic do zarzucenia. Co do sposobu podejścia do dzieci nie mam nic do zrzuceni. Reszta średnia .

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu !!!! Zawsze ma czas- jak bylam bardzo chora dostałam nr telefonu prywatny od niej i faktycznie raz skorzystałam. Odebrała, zadzwoniła do znajomego i pomogła dostać sie do specjalisty. Może faktycznie jak przyjdę z kaszlem i gardłem to przepisze mi lek i tyle, ale zawsze pomaga. POLECAM !!!

Pani doktor niestety wszystkich pacjentów traktuje "na jedno kopyto". Podczas wizyty stawia jedną diagnozę - najczęściej zapalenie gardła i oskrzeli, nawet jeżeli gardło nie jest zaczerwienione. Antybiotyki przez nią przepisywane są już nudne... wiecznie to samo. Poza tym przepisuje leki najczęściej te droższe. Jeśli chodzi o jakieś badania dodatkowe, to sam muszę się wypraszać o skierowania, bo oczywiście Pani doktor nie przyjdzie do głowy, że przyczyn może być wiele i należy rozpatrywać też inne problemy zdrowotne. Nie tłumaczy w ogóle choroby i metod leczenia - raz z jej ust padło słowo "wymyślasz". Muszę ją "ciągnąć za język" jeżeli chodzi o jakąkolwiek diagnozę etc. Jeśli chodzi o uprzejmość na ostatnich wizytach, to nie mam nic do zarzucenia. Ale zmieniła swoje podejście dopiero, gdy dowiedziała się, że wybieram się na medycynę. Inaczej pewnie traktowała by mnie obcesowo.

Pani doktor przepisała mi lek na tarczyce podczas gdy miałam angine .

Pani doktor przepisała mi lek na tarczyce podczas gdy miałam angine .

jej podejscie do leczenia oraz sposob zachowania sprawiły ze przepisałem sie do innego lekarza

Na wizycie u Pani doktor poczuliśmy się, jakbyśmy byli nieproszonymi gośćmi. Nie dość, że robiła teatralne gesty w stylu "taka jestem zmęczona, idźcie sobie już", poprzez niezrozumiałe dla nas wypowiedzi, kierowane pod nos, aż po wypisanie pięciomiesięcznemu dziecku antybiotyku (a nawet nie był chory, tylko lekko przeziębiony). Jesteśmy młodymi rodzicami i potrzebujemy zrozumienia przez pediatrę naszych obaw, a nie traktowania nas jak zło konieczne. Zdecydowanie nie polecam.