lekarz Barbara Błasiak

godna polecenia lecyzla mnie lecyz moja corke jest swietna

godna polecenia lecyzla mnie lecyz moja corke jest swietna

Jedynym minusem jest to ze nie zawsze można umówić się na wizytę w szczególność w weekend. Miałam taką sytuację nie pierwszy raz.A naprawdę potrzebowałam konsultacji.

Moje córki są pod opieką p.Błasiak od kilkunastu lat - może 2 razy były leczone antybiotykiem. Zauważyła,że jedna z nich ma skoiliozę i skierowała na leczenie. Zawsze bardzo dokładnie bada dzieci. Fachowiec najwyzszej klasy, a przy tym dobry człowiek. Szczerze polecam.

Wspaniała osoba, jak matka dla rodzica i jej pociechy:)))))

Wspaniała osoba, jak matka dla rodzica i jej pociechy:)))))

Uwazam ze Pani Barbara Błasiak jest bardzo dobrym lekarzem.

Uwazam ze Pani Barbara Błasiak jest bardzo dobrym lekarzem.

Bardzo miła pani doktor.Przyjazna dla dzieci.Mój wnuczek był bardzo chory i pani doktor mu pomogła , czego nie mogla zrobić inna pani doktor i która zlekceważyla chorobę dziecka. Mam wielkie zaufanie. polecam panią doktor.Można do pani doktor zadzwonić,poradzić się i nigdy nie odmawia pomocy.

Jedyny lekarz który na siłę nie zapisuje antybiotyków

Jedyny lekarz który na siłę nie zapisuje antybiotyków

Lekarz"z powołania"oddana sprawie,intuicyjna,kompetentna,empatyczna,z dużą dozą wiedzy,potrafiąca nie tylko leczyć fizycznie ale również emocjonalnie.Dla tego lekarza ważny jest człowiek,dziecko a nie tylko podanie antybiotyku dla świętego spokoju.Polecam