dr n. med. Barbara Błaszczyk

Neurolog

Super lekarz jako jedna poznała się na mojej migrenie . Inni neurolodzy mi nie byli wstanie pomódz . Lekarz z powołania !

Pani doktor ma dobre podejście do pacjenta, jest bardzo miła ale najważniejsze, że prowadzi skuteczne i trafione dla mnie leczenie.

Super Pani Doktor bardzo poważnie traktuje pacjentów ,mam do Niej pełne zaufanie odnośnie fachowości w swojej dziedzinie .

pani doktor ma dobre podejście do pacjenta jak również do jego rodziny polecam

pani doktor ma dobre podejście do pacjenta jak również do jego rodziny polecam

Świetna, kompetentna lekarka.Dobrze dobrała leki.Bardzo miła. Chodziłam do wielu neurologów. Ona pierwsza zaczęła we właściwy sposób leczyć moją chorobę. Bardzo polecam.

super lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta.w dodatku wspaniały wykładowca.

super lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta.w dodatku wspaniały wykładowca.

Witam miałem kontakt z panią doktor w szpitalu bylem pacjentem prze okres dłuższy odradzam tego lekarza. Odebrałem wrażenie ze pani doktor niezbyt przejmuje sie pacientami. Nie nadaje się na ordynatora oddziału, radze szukać lepszego neurologa:} Mnie niestety nie zdiagnozowano i wypuszczono do domu bez zmiany mojego stanu zdrowia..

Wspaniała osoba.Bardzo kompetentna. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Pomaga radzić sobie z chorobą. Polecam