lek. dent. Barbara Brukszta

3,3
3,2
3,1
2,9

Czytam opinię i mam wrażenie, że niektórzy byli w innym gabinecie. Ja leczyłem kanałowo swojego zęba, łamały się wiertła a kosztowało mnie to połowę tego co chciano w innym gabinecie. Pani doktor zawsze umawiała mi termin w takich godzinach abym zdążył do pracy. Wielkim plusem jest to że jest bardzo delikatna, a dentysta kojarzy się z bólem. W drugim zębie wymieniałem plombę na białą, plomby trzymają się i nie ma problemu. Wasze rozgoryczenie wynika z tego, że o zęby trzeba dbać. Jak już nie ma co leczyć to nie wymagajcie cudów. Pani doktor nie da się wszystkich zadowolić, proszę myśleć o tych którzy są Pani wdzięczni.

Jeśli chcecie zachować swoje zęby to radzę innego dentyste. Nie polecam. Gdy weszłam zapytała ile mam pieniędzy to powiedziałam 170zł, a zrobiła mi to na co sie nie umawiałyśmy zamiast trójki zrobiła mi 2 z dwóch stron wywierciła dziury i troche jedynkę. Po wizycie " to niech Pani da te 170zł". Jak powiedziałam że chce leczyć zęby na nfz oznajmiła że ząb do leczenia kanałowego i ona nie ma czasu na nfz!!!! krętaczka. Hajs to zdizerać z ludzi umie. Odradzam, nie polecam !!!! Wychodząc powiedziała do mnie że jakby ktoś chciał wyleczyć, podleczyć zęby żebym poleciła. G*****o, nie polecam !!!!!!

Pani doktor jest miła. Ma podejście do dzieci. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i uważam ,że jest godna polecenia.

Bardzo miła Pani Doktor. Cierpliwa, dokładnie tlumaczy proces leczenia zęba. Borowanie wykonała bardzo delikatnie, plomba ładnie założona, dobrze dobrany kolor wypełnienia, szczerze polecam.

Pani Doktor godna polecenia, jest bardzo mila , leczy bezbolesnie. Od dawna sie u niej lecze i nigdy nie mialam problemow.Zadziwiaja mnie bardzo te negatywne kometarze..

Miła, kompetentna,,wzbudza zaufanie,potrafi leczyć dzieci,robi to bezboleśnie. Polecam.

MIŁA,ZACHĘCA DO KORZYSTANIA Z GABINETU PRYWATNEGO.ZAŁOŻONE WYPEŁNIENIE NA SWOIM MIEJSCU-JESTEM DWIE GODZ. PO WIZYCIE .OGÓLNIE NIE WZBUDZIŁA MOJEGO ZAUFANIA.

Pani Dr kilkakrotnie zakladala mi plombe, ktora za kazdym razem wypadala, nastepnie zaproponowala koronke albo wyrwanie. Poszlem gdzie indziej, lekarz stwierdzil zapalenie dziasla spowodowane m.in. Zlym zalozeniem plomby, zalozyl mi plombe idealnie bez wyrywania i koronki. Nie polecam

Pani doktor dowiedziawszy się, ze chcę wyleczyć ząb na NFOZ oznajmiła, ze ząb wymaga leczenia kanałowego, co oznacza co najmniej kilka wizyt u niej, a ona na to po prostu nie ma czasu!!!!!!!!!!!! Odesłała mnie z bolącym zębem do spółdzielni lekarskiej. Oczywiście gdybym chciała się leczyć prywatnie, to czas na pewno by się znalazł. Stanowczo odradzam, bardzo nieuprzejma. I gdzie ta etyka lekarska?

Jak ktoś nie ma co robić z kasą to zdecydowanie polecam. Miałem 5 razy zakładaną plombę na ten sam ząb, wyrzuciłem 500zl i ząb nie został wyleczony..