lek. dent. Barbara Brukszta

2,9

MIŁA,ZACHĘCA DO KORZYSTANIA Z GABINETU PRYWATNEGO.ZAŁOŻONE WYPEŁNIENIE NA SWOIM MIEJSCU-JESTEM DWIE GODZ. PO WIZYCIE .OGÓLNIE NIE WZBUDZIŁA MOJEGO ZAUFANIA.

Miła, kompetentna,,wzbudza zaufanie,potrafi leczyć dzieci,robi to bezboleśnie. Polecam.

Jak ktoś nie ma co robić z kasą to zdecydowanie polecam. Miałem 5 razy zakładaną plombę na ten sam ząb, wyrzuciłem 500zl i ząb nie został wyleczony..

Stanowczo nie polecam!Plomba zakładana przez ponad godzinę opuściła ząb po 4 dniach przy zwykłym szczotkowaniu zębów!

Pani doktor rzeczywiście nie odpowiada za swoje błędy. Jest niesympatyczna i nieuprzejma, być może inaczej zachowuje się podczas wizyty prywatnej, ale tego nie wiem.Powinna leczyć staruszków i dzieci. Tym pierwszym za dużo już nie zaszkodzi,a dzieci mają jeszcze przed sobą całe dorosłe zycie, podczas którego jakiś kompetentny lekarz poprawi to, co sknociła pani doktor.

Pani doktor dowiedziawszy się, ze chcę wyleczyć ząb na NFOZ oznajmiła, ze ząb wymaga leczenia kanałowego, co oznacza co najmniej kilka wizyt u niej, a ona na to po prostu nie ma czasu!!!!!!!!!!!! Odesłała mnie z bolącym zębem do spółdzielni lekarskiej. Oczywiście gdybym chciała się leczyć prywatnie, to czas na pewno by się znalazł. Stanowczo odradzam, bardzo nieuprzejma. I gdzie ta etyka lekarska?

Osoba bardzo nieuprzejma, nie ponosząca odpowiedzialności za swoje błędy. Zdecydowanie nie polecam.

bardzo dobry lekarz dla dzieci, ma podejście, jest uprzejma, wyrozumiała i ze spokojem podchodzi do tematu, kompetentna. polecam