lek. stom. Barbara Buszewska

Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o usługi stomatologiczne oraz ortodontyczne.Lekarz godny polecenia.

Przez ponad czteroletnie "leczenie" ortodontyczne Pani Doktor, teraz konieczny jest przeszczep dziąsła, gdyż P. Buszewska kompletnie zniszczyła mój zgryz. Pani w periocentrum, która będzie przeprowadzać przeszczep powiedziała, że "ktoś musiał nieźle na Pani eksperymentować".. Szkoda czasu (na kontrolę/zmianę gumeczek czasem trzeba czekać +- 2 godziny) i pieniędzy, z całego serca NIE polecam..

Nie da się na tym lekarzu polegać bo ani telefonu nie odbiera ani nie jest terminowy. Muszę sobie przenosić urlop i jechać po raz drugi na drugi koniec Polski.

Pełen profesjonalizm, sterylność i niesamowicie miłe podejście do pacjenta. Gabinet godny polecenia.

Ortodoncja ok. Godna polecenia dla osób lubiących czekać przed gabinetem min. godzinę. Stomatologia - obecnie na naprawę u tego stomatologa nie można liczyć Pani sama już nie leczy ani nie naprawia sama ci zepsuła zatrudnia innych. Chirurgia stom. to fikcja przy komplikacjach pacjent odsyłany jest do nikąd. Obsługa recepcjonistki utrudniająca kontakt z lekarzem, wymijające odpowiedzi, odrzucane połączenia, zapomniane obiecane oddzwonienia. Niesamowice długi czas oczekiwania na wizytę już umówioną- poślizg do 2 godzin. Pani stomatolog zwykle miła sama może mieć pośizg czasowy ale pacjent spóźniony karany jest natychmiast anulowaniem wizyty i długim oczekiwaniem na następną przy natychmiastowej obsłudze znajomych. W miarę przystępne ceny- taniej niż u innych w okolicy. Po wprowadzeniu nowych stomatologów pacjenci traktowani jak klienci, zostali postawieni przed faktem dokonanym, nirktórzy o zmianie dowiadywali się już na wizycie a może sobie takiej zmiany nie życzyli. .. Protetyka ok do polecenia po dibrych cenach. Stomatologa dziecięcego brak, dzieci obsługują zwykli stomatilodzy a tu potrzeba i warunków i podejścia i wystroju raczej nie polecam. Nie ma wzmianki na stronie gabinetu o innych przyjmujących tam stimatologach, 2 gabinety w rzeczywistości są jednym z dwoma fotelami oddzielonymi małą ścianką. Gabinet w niektóre dni pracuje do 20.

Wydaje mi się, że takie serwisy mają sens przy 100 opiniach dlatego swoją tu zamieszczam. Nie polecam. Raczej kilka opini to znajomi :).

Raczej kilka opini to znajomi :).

Z mojego doświadczenia muszę powiedzieć ze nie jestem zadowolony z wizyty. Raz się spoźniłem 4 minuty i Pani Stomatolog powiedziała mi ze przez to opóźnienie już mnie nie przyjmie. Musiałem czekać następne trzy miesiące i na poczekalni następną godzinę. Mieszkam na tym osiedlu i dużo ludzi się skarży.

Lubię chodzić do pani doktor leczyć ząby W czwartek przyjadę z mamą Na kolejną wizytę. Na kolejne leczenie ząbów Kiedy.będzie otwarty gabinet

Lubię chodzić do pani doktor leczyć ząby
W czwartek przyjadę z mamą
Na kolejną wizytę.
Na kolejne leczenie ząbów
Kiedy.będzie otwarty gabinet

Pełen profesjonalizm.☺ Gabinet godny polecenia.☺nowoczesny sprzęt, Mila i kompetentna obsługa. ☺ Polecam ☺