dr Barbara Buzalska

Pediatra

3,9
3,9
3,7

Pani doktor jako pediatra mojego synka (z przychodni) zawsze jest miła, uprzejma i znajduje dla nas czas. Jeśli chcemy tylko o cos zapytac wystarczy zadzwonić a zawsze udzieli informacji i nie trzeba specjalnie biec do przychodni. Faktycznie stara się przepisywać jak najmniej antybiotyków ale to akurat dobrze. Jeśli chodzi o kwestię mleka mofyfikowanego to tez zapytałam jakie najlepsze a ona odpowiedziała, że to jest wybór matki ale to nie dlatego, że nie chciała pomóc ale twierdząc że jej zdaniem wszystkie są podobne i to jest kwestia gustu i zasobności portfela a najlepiej przynajmniej rok karmić piersią. Przy biegunce czy antybiotykach pierwszą rzeczą o jakiej wspomina to probiotyki a jeśli synkowi dłużej coś dolegało to bez wahania przepisuje skierowanie na wszystkie niezbedne badania a jak zadzwoniłam w sprawie wyników to mówiła, że juz je przeglądała i wszystko tłumaczy przez telefon. Dzieci nie są anonimowe jak w niektórych wielkich przychodniach, kiedy przychodzi się na wizyte zawsze zna dzieci z imienia i wie co sie działo bez czytania całej karty. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.

Najlepszy lekarz! Bardzo mila i wnikliwa. Kiedy trzeba bez problemu daje skierowanie na badania czy konsultacje z innym specjalistą. Po dwóch latach opieki nad moim dzieckiem jestem bardzo zadowolona i pełna zaufania do kompetencji Pani Doktor. Polecam!

Pani dr przyjmuje w znanej prywatnej placówce w Toruniu, a my mieliśmy okoliczność spotkania się z nią na bezpłatnej wizycie podczas nocnego dyżuru. Niestety nasza przychodnia czynna jest tylko do 17.00. Kiedy wróciliśmy z przedszkola po 16.00 mały chodził często siusiu, zdarzyło się nam już to wcześniej, więc nie panikowałam, ale z minuty na minutę zaczął mi biegać już co sekundę i żeby tego jeszcze było mało spuchło mu ucho, więc nie wyglądało to ciekawie. Ugryzienia nie było widać, tylko opuchliznę i zaczerwienienie. Pierwsze co, to telefon do przychodni, ale jak już wspomniałam było już za późno, parę minut po 17.00. Zostaliśmy poinformowani o nocnym dyżurze w prywatnej placówce, która ma pewnie podpisaną jakąś umowę. Pierwsze pytanie Pani dr było czemu nie byliśmy w swojej przychodni. No, bo była już zamknięta.... Tu jest tylko dyżur od nagłych wypadków - usłyszałam od pani dr. (Co odebrałam jednoznacznie skoro nie płacę za wizytę, to znaczy, to raczej nie jestem tu mile widziana). Pani powtarzała chyba, to jeszcze z dziesięć razy, czemu nie poszłam do swojej przychodni. Łaskawie zbadała syna, wypisała leki, ale na inne pytania dotyczące zdrowia mojego syna nie chciała już odpowiedzieć(bo wizyta była bezpłatna:( Kasa, Kasa i jeszcze raz kasa. Smutne, ale prawdziwe.

Pediatra mogący z powodzeniem leczyć tylko dzieci zdrowe. Diagnostycznie słabo przygotowana, brak jej kompleksowości podejścia, w związku z czym wiele objawów bagatelizuje lub w ogóle ich nie dostrzega np. język geograficzny wikłający się okresowo podkrwawianiem i candida albicans, wpływający na apetyt i samopoczucie dziecka czy objawy ze strony układu pokarmowego. Za wszelką cenę chce szczepić dziecko mimo że nie jest zdrowe.Zapomina o wypisaniu rutynowych badań, o bardziej szczegółowych nie wspomnę. Zwleka z diagnozą, bo nie umie jej postawić. Uważa, że ma do czynienia ze statystycznym przypadkiem, co jest u lekarza jako podejście nie do przyjęcia, podobnie jak jej nieakceptacja dla konsultowania się rodzica z innymi lekarzami. Nie pomogła mojemu dziecku.

Zdecydowanie polecam! Moje dziecko jest pod opieką tej pani doktor od 2 lat. Nigdy nie powiedziałam o niej złego słowa. Zawsze wszystko wyczerpująco tłumaczy, gdy tylko coś ją niepokoi, wysyła na badania. Jest bardzo uprzejma i ma świetne podejście do dzieci. Polecam każdemu!

Zdecydowanie najlepszy pediatra z jakim miała "przyjemność" moja córka. Ciepła,otwarta a przede wszystkim konkretna. Do pacjenta podchodzi ze spokojem.Nie lubi przewrażliwionych rodziców i się nie dziwię że denerwuje sie jak na nocny dyżur przyjeżdza się z jakąś głupotą. My korzystaliśmy z jej opieki "po godzinach"i była tak samo miła i kompetentna jak w przychodni. Co najważniejsze-nie lubi faszerować dzieci lekami.

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doktor. Cierpliwie, spokojnie i wyczerpująco objaśnia. Poświęca pacjentowi wystarczającą ilość swojego czasu. Dwójka moich dzieci korzysta z opieki Pani doktor od kliku lat i mamy do Niej 100 % zaufanie. To bardzo dobry pediatra i człowiek. Polecam.

Tyle razy osluchiwala moje dziecko i niczego niepokojącego nie wykryla. Dlaczego? Brak wiedzy i pokory.katar nie potrzebuje lekarza, dlatego tam można wyleczyć katar.

Pani dr zajmuje się naszym 9 miesięcznym dzieckiem od początku i jest lekarzem który nie tylko pomogła naszemu maluszkowi ale też dzięki swojemu spokojowi i przede wszystkim trafnym diagnozom nam - polecam.

Ja jako matka jestem bardzo zadowolona,podoba mi się podejście pani doktor,jest bardzo miła i zawsze wszystko potrafi wytłumaczyć.No i najważniejsze,każda wizyta kończy się sukcesem,a to najważniejsze,bo pomaga.