Barbara Ciereszko-Kowalczyk

Pediatra

wspaniała PANI DOKTOR!!!znam Ją wiele lat,leczyła moje dzieci,teraz leczy moje wnuki,zawsze można liczyć na pomoc,wyjątkowe podejcie do dzieci,ogromną wiedzę.Dokładnie tłumaczy rodzicom,a także dzieciom-jeśli rozumieją i jest taka potrzeba,cierpliwie odpowiada na pytania.Nie kieruje się chęcią zysku,ale najważniejsze są Dzieci i BEZINTERESOWNA POMOC dla Nich!Tacy lekarze ,to dziś naprawdę "unikaty".Wdzięczna mama i babcia.

LEKARKA Z POWOŁANIA.DOŚWIADZONA,CIERPLIWA,DOKŁADNA(WZBUDZA OGROMNE ZAUFANIE NP.ZANIM ZDIAGNOZUJE CHOROBĘ CZY ZLECI LEK NAJPIERW DOKŁADNIE ZBIERA WYWIAD Z RODZICEM)I TO NIESAMOWITE PODEJŚCIE DO DZIECKA.ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ TAKIEGO LEKARZA.POLECAM WSZYSTKIM RODZICOM ZATROSKANYM O ZDROWIE SWOICH POCIECH.

Anioł w ludzkiej skórze.Krótko pisząc. Dokładny lekarz:dokładny wywiad,dokładne badanie,dokładne wyleczenie.Polecam.

poprostu lekarz z powołania.Pani doktor prowadziła mojego synka w ośrodku wczesnej interwencji w Miliczu,syn jest wcześniakiem dzięki niej mam teraz zdrowego synka któremu inni lekarze nie dawali szans na przeżycie z góry serdecznie dziękuję i polecam innym pacjętą.Justyna mama Daniela.

Pediatra która ma ogromną wiedzę i doświadczenie,pełna szacunku do ludzi,bardzo dokładna,cierpliwa chętnie tłumaczy jednostkę chorobową,świetny kontakt z małym pacjentem,potrafi wesprzeć.Dzieci ją uwielbiają przecież one najlepiej czują. Wizyta która często w innych gabinetach jest złym przeżyciem dla dziecka u tej pani dr jest miłym spędzeniem czasu.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Milicz"?

ulica Grota-Roweckiego 35/1

Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu