lekarz Barbara Ciszek

Ortodonta

Doktor Ciszek zna się na rzeczy, leczę córkę już od ponad roku, ceny są ok, terminy nieprzesadnie odległe, natomiast najważniejsze jest to, że doktor ma dyplom specjalizacji z ortodoncji (sprawdziłem), a wielu jest w Krakowie "ortodontów" z Bożej łaski, którzy robią krzywdę pacjentom. Ogólnie polecam, córa też:)

Owszem, Pani Ortodontka bardzo miła ale..nie podjęła się leczenia mojej wady zgryzu(przodozgryz) ze względu na ułamaną jedynkę. Stwierdziła, że ''nie mam przecież aż tak krzywych zębów''!! Do ortodonty nie chodzi się chyba tylko po to, by mieć ' w miarę normalne zęby', tylko po to, by były one proste!! A moja wada zgryzu powoduje u mnie seplenienie, czyli chyba wystarczająco wymagam leczenia! Więc moja opinia: Pani Doktor podejmuje się tylko standardowych zadań, które nie wymagają większego trudu od rutyny.

Witam serdecznie, jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani Doktor-wychodze z bardzo poważnej wady zgryzu gdzie nikt w Krakowie nie chiał sie podjąć(nawet na Klinice UJ)-leczenie bardzo trudne miałem rozszerzane podniebienie specjalnym aparatem, potem aparaty stałe,efekt jest niesamowity i jestem bardzo wdzieczny Pani Doktor Ciszek ze podjela sie leczenia mnie uprzedniego wygladu kosmity-bardzo polecam!!!!Szymon K.

U Pani Dr Ciszek leczyłem się ortodontycznie od najmłodszych lat zaczynając od aparatu ruchomego kończąc aparatem stałym. W tym momencie jestem już jakiś czas po zdjęciu aparatu stałego, efekt utrzymujący się do dziś po zdjęciu aparatu jest bardzo dobry i trwały. Bardzo polecam Panią Dr ze względu na fachowość i co do mnie- nieomylność co do zastosowanych środków w leczeniu(usuwanie zbędnych zębów oraz zastosowanie retainera). Jeśli chodzi o wszelkie poprawki estetyczne zęba, polecam Panią Doktor Monikę Sokół z przychodni na Batorego 6 w Krakowie.

właśnie skończyłam leczenie u tej Pani i mogłabym śmiało polecić, dr jest kompetentna, b.uprzejma i fachowa, gabinet lśni czystością

właśnie skończyłam leczenie u tej Pani i mogłabym śmiało polecić,
dr jest kompetentna, b.uprzejma i fachowa, gabinet lśni czystością

Wyjątkowy profesjonalizm i życzliwość. Gdy syn uszkodził aparat (z własnej winy)- Pani doktor przyjechała w sobotę do gabinetu i nieodpłatnie wykonała naprawę. Więcej takich specjalistów!

Byłam leczona u Pani Doktor parę lat! i efekty są znakomite! Miałam aparat stały. Po śicągnięciu go mam piękne zęby! I efekt nadal się trzyma mimo iż minęło już sporo czasu ;) Bardzo polecam Panią Doktor!

Wspaniały specjalista!Szalenie miła, ujmujaca osoba, bardzo dokładna i konkretna. Pani Doktor wyprowadziła mnie z bardzo poważnej wady obecnie mam piekne zeby i jestem szczesliwa że do niej trafiłam!Bardzo polecam!!!

Pozytywne wrażenie już po pierwszej wizycje. Kompetencja delikatność i duży plus za czystosc w gabinecie( nawet czyszczony fotel po pacjencie) dezynfekcja odbywa sie przy pacjencie uwiezcie mi na słowo w niektórych gabinetach brak jakiejkolwiek sterylizacji!!! Polecam!!!!

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Polecam.

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Kraków"?

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48