Barbara Ćwichuła

Logopeda

Pani Basia nie powinna mieć wystawianych opinii ponieważ nie jest lekarzem i nie prowadzi zajęć. Niestety nie mam pozytywnych i miłych doświadczeń z tą Panią. Nie polecam

Nie zgadzam sie z ta opinia.uzyskalam duza pomoc.wskazano problem dziecka i gdzie dalej badac synka.z powodu malych finansow i tak moglam przychodzic na terapie.pozniej rowniez dzieki pomocy p.basi dostalam pieniazki na konto synka.polecam zangazowanie w pomoc p.basi.

Pani Basia to łakoma na pieniądze osoba. Jeżeli są pieniążki albo wie ze będą z 1% lub fundacji czy od sponsora jest przemiła i sympatyczna, zawsze znajdzie czas i słowo "na otuchę". Niestety gdy sytuacja ulega zmianie podejście Pani Barbary diametralnie się zmienia jest w stanie posunąć się nawet do kłamstwa tylko po to aby uzyskać korzyść finansową! Poza tym zajęcia odbywają się w prywatny domu lub mieszkaniu gdzie pomieszczenia są maleńkie z cienkimi ścianami co mimo pełnego profesjonalizmu terapeutów jest dużą przeszkodą. Podsumowując mam nadzieje, że ja i moje dziecko nigdy nie spotkamy na swojej drodze "drugiej Pani Basi".

Pani Basia to człowiek ANIOŁ. Dla mnie i dla mojej chorej córeczki to najlepszy gabinet w mieście. Terapie są prowadzone solidnie, a każdemu dziecku poświęca się wiele czasu. Choroba jest tłumaczona w sposób jasny. Dziękuję!

Byłam pierwszy raz na badaniu i byłam mile zaskoczona.Nareszcie uwieżyłam ze ktoś nam pomoże.pozdrawiam .

Pani Basia to człowiek Anioł,ma bardzo dobrych specjalistów którzy wkładają dużo serca w prace z naszymi pociechami.Mam synka z Autyzmem który dzięki pomocy Pani Basi i jej specjalistów ma duże szanse by w przyszłości normalnie funkcjonować.Atmosfera jest domowa i dzieci z przyjemnościom chodzą na terapie.Mój synek jak by mógł to by przesiadywał na terapiach siedem dni w tygodniu to chyba mówi samo za siebie.

jestem mama siedmio letniej dziewczynki moje dziecko choruje na encefalopatie ma delikatne porazenie dzieciece trafilismy do pani Basi troszke za pozno pracujemy intensywnie juz od blisko trzech lat lecz widzimy duze postepy u malej moim zdaniem to swietny lekarz godny polecenia i jego kadra tez swietnie wyspecjalizowana polecam wszystkim

ja osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani Barbary, nie mogę powiedzieć nic złego. Bardzo pomogła mi i mojemu synkowi. Podpowiedziała mi również gdzie jeszcze powinnam szukać pomocy, do jakiego specjalisty się zgłosić.

jeżeli chcecie utopić masę pieniędzy, szczególnie fundacyjnych, ale też z własnej kieszeni i chcecie zostać wykorzystani na maksa, to to jest właściwe dla Was miejsce; ssak finansowy i emocjonalny, pani Barbara sama powinna zasięgnąć porady specjalisty, bo dziewczyna szaleje za nie swoje pieniążki

MÓJ SYN JEST AUTYSTĄ.JESTEM WDZIĘCZNA ZA POMOC.CHODZIMY DO PRZEDSZKOLA Z KTÓRYM PANI BASIA WSPÓLPRACUJE I MAMY 6 H TERAPII TYGODNIOWO GRATIS.WCZEŚNIEJ PLACIŁAM Z SUBKONTA I TO PANI BASIA CZEKAŁA NA FUNDUSZE,KTORE DZIĘKI JEJ POMOCY ZDOBYŁAM.POZDRAWIAM.