Barbara Ćwichuła

Logopeda

nie jest to lekarz, przede wszystkim, łakoma na pieniądz z każdej strony, zdecydowanie odradzam

Uczęszczam na zajęcia od kilku lat i nie mogę powiedzieć nic negatywnego.duże doświadczenie terapeutów i znajomość problemu.Jeżdziłam do wrocławia ,ale tam daleko i różnie z terapeutami.Widzę efekty u mojego dziecka.niewielkim problemem jest godzina 18.30 ale zajęć to z powodu bardzo dużej ilośći dzieci.mama kasi

Mnie dziwi tylko fakt oceniania osoby, która nie pracuje jako logopeda. Warunki w jakich odbywa się terapia i brak kompleksowości to stan, który mocno mnie zasmucił. Byłam raz i dziękuję. Dla mnie istotna była pomoc a nie fakt wręczania pliku dokumentów do fundacji, które i tak sama musiałam wysłać. Jeśli dla kogoś ważna jest tylko informacja i ewentualność darmowych wizyt, których jakość mnie osobiście nie zadowoliła to proszę bardzo. Ja dalej szukam odpowiednich terapeutów.

Przecież pisze że jest to gabinet prywatny.Ciekawe czy inny logopeda ma tylu pacjentów i dla każdego ma czas i wytłumaczy jak zdobyć fundusze.A na co je przeznaczać niż na terapię .Byłam gdzie indziej i nawet nie wiedziałam o fundacjach.Płaciłam i nikt się nie przejmwał.To że pomaga i czeka na fundusze a dziecko ma terapię to duża pomoc dla mojego synka.Napewno jest to krzywdząca opinia.zadowolona mama szymona

To prawda że Pani Basia pomaga w zdobyciu funduszy na terapię.(tzn.podaje adresy fundacji na które należy pisać w odpowiednim miesiacu )i na tym kończy się pomoc.i to jest prawdą ze jesli Dzieci nie mają środków nie mają przerwanej terapii,jak również prawdą jest to ,że Panią Basię widać wszędzie ze swoją ofertą.Tylko że te fundusze które pomaga pozyskać równe są temu ,że należy wydać je w Jej gabinecie,nie pozostawia wyboru .Pomoc równa jest jej zyskowi ,więc nie wiem na czym to polega? na niesieniu pomocy dzieciom czy na zysku jaki z tego czerpie ,bo jakość zajęć jest różna.

Bardzo trafna diagnoza i terapie.moje dziecko ma autyzm i we wrocławiu dowiedziałam się o gabinetach.panie wytłumaczyły mi zaburzenia dawidka oraz pomogły poprzez zaęcia.dziękuję

Jestem mamą trzyletniej dziewczynki.jestem zadowolona z terapii.Uzyskałam pomoc jak zdobyć fundusze oraz informację o problemach dziecka.POlecam gabinet na Orlej w lubinie.

dziekuje za pomoc w terapi meza po wylewie.pozdrawiam

dziekuje za pomoc w terapi meza po wylewie.pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona z terapii mojej córki.Zajęcia są ciekawe,duzo pomocy oraz zainteresowanie problemem córeczki.polecam.mama ani

Wpaniałe podejście do pacjentów.Naprawdę bardzo dobrze wytłumaczyły mi panie problem synka.dziękuję.