Barbara Ćwichuła

Logopeda

Pani Basia nie powinna mieć wystawianych opinii ponieważ nie jest lekarzem i nie prowadzi zajęć. Niestety nie mam pozytywnych i miłych doświadczeń z tą Panią. Nie polecam

Chodzę od 4 lat i zawsze byłam zadowolona z terapii mojego syna.Pani Barbara poświęca mnóstwo swojego czasu aby pomagać w zdobyciu funduszy na terapię.Dzieci nawet jezeli nie mają środków nie mają przerwanej terapii,która jest na wysokim poziomie.

Byłam pierwszy raz na badaniu i byłam mile zaskoczona.Nareszcie uwieżyłam ze ktoś nam pomoże.pozdrawiam .

Bardzo trafna diagnoza i terapie.moje dziecko ma autyzm i we wrocławiu dowiedziałam się o gabinetach.panie wytłumaczyły mi zaburzenia dawidka oraz pomogły poprzez zaęcia.dziękuję

Jestem mamą trzyletniej dziewczynki.jestem zadowolona z terapii.Uzyskałam pomoc jak zdobyć fundusze oraz informację o problemach dziecka.POlecam gabinet na Orlej w lubinie.

Uczęszczam na zajęcia w Lubinie.Zawsze jestem informowana,ciekawe zajęcia i bardzo dobre podejsćie do rodziców i dzieci.Polecam.

Przyjeżamy z córeczką z bolesławca i jestem zachwycona cierpliwością i profesjonalizmem terapeutów oraz ogromną wiedzą.

Jestem bardzo zadowolona z terapii mojej córki.Zajęcia są ciekawe,duzo pomocy oraz zainteresowanie problemem córeczki.polecam.mama ani

jeżeli chcecie utopić masę pieniędzy, szczególnie fundacyjnych, ale też z własnej kieszeni i chcecie zostać wykorzystani na maksa, to to jest właściwe dla Was miejsce; ssak finansowy i emocjonalny, pani Barbara sama powinna zasięgnąć porady specjalisty, bo dziewczyna szaleje za nie swoje pieniążki

Wpaniałe podejście do pacjentów.Naprawdę bardzo dobrze wytłumaczyły mi panie problem synka.dziękuję.