Barbara Ćwichuła

Logopeda

Przyjeżamy z córeczką z bolesławca i jestem zachwycona cierpliwością i profesjonalizmem terapeutów oraz ogromną wiedzą.

Uczęszczam na zajęcia w Lubinie.Zawsze jestem informowana,ciekawe zajęcia i bardzo dobre podejsćie do rodziców i dzieci.Polecam.

Chodzę od 4 lat i zawsze byłam zadowolona z terapii mojego syna.Pani Barbara poświęca mnóstwo swojego czasu aby pomagać w zdobyciu funduszy na terapię.Dzieci nawet jezeli nie mają środków nie mają przerwanej terapii,która jest na wysokim poziomie.

nie polecam,wszystkich pacjentów traktuje sie tak samo,czyli na sztuke,nie zbyt wykwalifikowani terapeuci.

wspaniała opieka,uczęszczam do gabinetu w lubinie i jestem zadwolona z terapi mojej córki.

Z dzieckiem pracuja dobrzy specjaliści.Naprawdę dzięki dotacji, która pomogła zdobyc pani Barbara mge chodzic z moim autystycznym synkiem na kilka terapii i juz są efekty.

Nie polecam, każde dziecko prowadzone tak samo.

Nie polecam, każde dziecko prowadzone tak samo.

BARDZO MIŁA ATMOSFERA.DZIECKO CHĘTNIE CHODZI NA ZAJĘCIA.

BARDZO MIŁA ATMOSFERA.DZIECKO CHĘTNIE CHODZI NA ZAJĘCIA.

Bardzo dobrzy specjaliści.piekne pomoce i przemiłe panie.

Bardzo dobrzy specjaliści.piekne pomoce i przemiłe panie.

Wspaniała osoba.zatrudnia dobrych specjalistów.bardzo dużo pomocy.Moja córka uwielbia terapie.Wczesniej jeżdziłam do Wrocławia ale myślę ,że terapie w tym gabinecie są na dużo wyższym pziomie.Trudno o miejsce .ja czekałam 4 miesiące,ale naprawdę warto