Barbara Ćwichuła

Logopeda

dziekuje za pomoc w terapi meza po wylewie.pozdrawiam

dziekuje za pomoc w terapi meza po wylewie.pozdrawiam

Z dzieckiem pracuja dobrzy specjaliści.Naprawdę dzięki dotacji, która pomogła zdobyc pani Barbara mge chodzic z moim autystycznym synkiem na kilka terapii i juz są efekty.

Mnie dziwi tylko fakt oceniania osoby, która nie pracuje jako logopeda. Warunki w jakich odbywa się terapia i brak kompleksowości to stan, który mocno mnie zasmucił. Byłam raz i dziękuję. Dla mnie istotna była pomoc a nie fakt wręczania pliku dokumentów do fundacji, które i tak sama musiałam wysłać. Jeśli dla kogoś ważna jest tylko informacja i ewentualność darmowych wizyt, których jakość mnie osobiście nie zadowoliła to proszę bardzo. Ja dalej szukam odpowiednich terapeutów.

wspaniała opieka,uczęszczam do gabinetu w lubinie i jestem zadwolona z terapi mojej córki.

Wspaniała osoba.zatrudnia dobrych specjalistów.bardzo dużo pomocy.Moja córka uwielbia terapie.Wczesniej jeżdziłam do Wrocławia ale myślę ,że terapie w tym gabinecie są na dużo wyższym pziomie.Trudno o miejsce .ja czekałam 4 miesiące,ale naprawdę warto

Znalazłam wreszcie gabinet dla mojej córeczki! Szukałam naprawdę długo, ponieważ nigdzie nie chcieli przyjąć mojego dziecka. Mała ma autyzm i nie każdego terapeutę akceptuje. U p. Basi mogłam wybrac dowolną terapię i wreszcie zauważyłam postępy w rozwoju mojej córki. Dziękuję bardzo!

BARDZO MIŁA ATMOSFERA.DZIECKO CHĘTNIE CHODZI NA ZAJĘCIA.

BARDZO MIŁA ATMOSFERA.DZIECKO CHĘTNIE CHODZI NA ZAJĘCIA.

Bardzo dobrzy specjaliści.piekne pomoce i przemiłe panie.

Bardzo dobrzy specjaliści.piekne pomoce i przemiłe panie.

nie jest to lekarz, przede wszystkim, łakoma na pieniądz z każdej strony, zdecydowanie odradzam

Jestem bardzo zadowolona z opieki.Moje dziecko miało kilka wad wymowy.W poradni przez dwa lata uczęszczania nikt nie pomół.Dopiero p.Basia pomogła.Moja córaczka uwielbiała zajęcia.