lek. dent. Barbara Cygan

Od wielu lat korzystam z usług i jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam

Niestety nie polecam tego gabinetu, ze praktycznie nic nie zrobila to policzyla sobie 300zl za usuniecie nalotu i kamienia a przedewszystkim nalot i kamien nazebny nie zostal dokladnie usuniety. Dziwne to, ze slepy by zobaczyl, ze sa dwie dziurki w zebach i absolutnie nie powiedziala o tym fakcie calkowicie ominela i poczulem sie jak bym byl u stomatologa "nic nie robic a kase trzepac od pacjetow za nic" Zastanawiam sie nad konsultacja z innym stomatologiem i raczej ta Pania zglosze do praw konsumenta i bede roszczyl odszkodowanie za brak wykonania swojej pracy i potraktowanie pacjeta .

Chodzę juz kilka lat do Pani doktor i nigdy nie wyszlam nie zadowolona - wszystko fajnie zrobione , bezboleśnie , a rwanie zęba , czy tak jak w moim przypadku samego korzenia - bez problemów. zdj rtg, znieczulenie , 2 min i gotowe. polecam :)

Osobiście polecam Panią doktor Cygan. To mój ulubiony lekarz dentysta.

Osobiście polecam Panią doktor Cygan. To mój ulubiony lekarz dentysta.