Barbara Czubińska

Alergolog

3,3
3,3

Wspaniała lekarka, byłam u niej z dwojgiem dzieci, jedno po drugim i jestem zachwycona! Pani doktor poświęciła mi mnóstwo czasu, a kiedy pytałam o wizytę prywatną powiedziała, że nie ma takiej potrzeby, sprawdziła i były wolne terminy na NFZ. Jestem zachwycona kompetencją i wiedzą, bo z moimi skarbami byłam w Warszawie, Łodzi i Poznaniu i żaden profesor nie był w stanie pomóc, bo nie tytuł się liczy tylko wiedza, kompetencja i ogromne serce dla dzieci.

NIE WIEM SKĄD SIĘ BIORĄ TE NEGATYWNE OPINIE. JA Z SYNKIEM TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR I PO KILKU MIESIĄC LECZENIA DZIECKO MAM ZDROWE I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA Z PANI DOKTOR. SUPER PODEJŚCIE DO DZIECKA.

Co roku chce zmienić mi metodę leczenia, polega to na odstawieniu leków. Po około 3 miesiącach dusi mnie zaleczona wcześniej astma. idę do pani lekarki, przepisuje mi leki i ... po roku historia się powtarza. tak już przez 3 lata. Mam dość. Zmieniam lekarza.

Kompetentna, rzeczowa i sympatyczna - czego można chcieć więcej? Bardzo mi pomogła, a myślałam, że kolejne lato przesiedzę w łazience pod prysznicem bo ciągle jakaś cholera pyli. Po leczeniu u doktor Czubińskiej jestem prawie jak nowa! Polecam każdemu tego alergologa, bo wie co robi.

Jestem pielęgniarką, lekarze propnowali mi przejście na rentę z powodu astmy.Znajomi polecili mi doktor Czubińską, która zrobiła wszystkie badania i stwierdziła, że mam astmę alergiczną. Po roku leczenia zapomniałam o dusznościach i łatwym męczeniu się, uprawiam nawet sport. POLECAM!

Zdecydowanie nie polecam tej pani. Jeżdżę z dzieckiem od roku i zero poprawy. Co wizytę na NFZ wymusza prywatną wizytę, poprzez to, że podobno nie ma terminów. zWszystkie badania zleca tylko w tedy, gdy płacę prywatnie. Dodzwonić się na NFZ graniczy z cudem. Każde pytanie podsumowuje niemiłą odpowiedzią. Nie wiem, czy to Jej PRYWATNY FOLWARK. Sprawdzajcie leki, które zapisuje, bo mnie się zdarzyło 2 razy, że przepisała za dużą dawkę. Na szczęście pani w aptece stwierdziła, że dziecko ma czujną matkę i wydała dobry lek. Jej tekst o "diametralnej "zmianie leczenia to bzdura. Przepisuje zamienniki. Uwaga na lego "lekarza", bo zdrowie - szczególnie dziecka jest najważniejsze.

Objechałam wielu lekarzy alergologów - w Poznaniu, Ostrowie, koninie ale tylko dr Czubińska potrafiła postawić trafną diagnozę i wyleczyć moje dziecko. Polecam gorąco.

Poprzedni komentarz to jakaś bzura pisana przez konkurencje. Lecze dzieci i doktor Czubińskiej w ramach NFZ i jestem bardzo zadowolona. Wysłucha, ma czas i wie co robi. Dzieciaki wyprowadziła na prostą, a miałam naprawde duże kłopoty.

Byłam u pani alergolog z moim dzieckiem z przewlekłym kaszlem.Pani alergolog po wykonaniu bolesnych testów stwierdziła ze jest uczulone na wszystko co jest możliwe.Nie patrząc na inne sygnały chciała od razu odczulać koszt ok.5000zł.Dodam ze po wizycie u innego specjalisty był chory na coś innego.Stwierdzam ze to nie jest lekarz alergolog.Nie polecam.

Decydując się na wizytę prywatną miałam nadzieję,ze wysłucha mnie z uwagą,poswięci nam spokojnie czas,porozmawia i naprawdę oczekiwałam czegoś wiecej. A tu niespodzianka-nie miała ochoty mnie wysłuchac,pospiesznie zbadała dziecko i bez objaśniania wypisała i podała rcepty.Była wrecz niezadowolona,kiedy odmówiłam wykonania badan z racji,ze dziecko było na lekach a dwa,ze za wszystkie miałam zaplacić.Ponadta gdy zapytałam o mozliwosc wizyty refundowanej niemiło coś odburknęła. Ponadto dodzwonić sie i umówić na wizyte z NFZ graniczy z cudem.Na telefon komorkowy mozna dzwonić TYLKO umawiając sie na wizyte prywatną,mnie odłozyła słuchawkę bo wspomniałam o NFZ. NIE ...

NIE POLECAM!!!