prof. dr hab. n. med. Barbara Darewicz

Seksuolog, Urolog

Miałam do czynienia z Panią Profesor przed kilku laty. Niestety zarówno z własnych doświadczeń i z perspektywy opieki chirurgicznej nad moim ś.p. tatą mam bardzo złe zdanie o tym lekarzu. Poprzez bardzo niefrasobliwe podejście do powierzonego życia i zdrowia pacjenta, mój tata, któremu operacja miała przedłużyć życie, wprost przeciwnie operacja okaleczyła go i skróciła życie. To był po prostu dramat, jeden błąd za drugim. W zasadzie sprawa nadawała się do sądu, ale kto miałby na to siły i zdrowie. A w moim przypadku także dolegliwość była zupełnie zbagatelizowana. Przy moich dwóch kolejnych wizytach u Pani Profesor usłyszałam sugestię "może na tle nerwowym", zero badań i wysiłku w kierunku rozpoznania choroby. Lekarzy o takim podejściu nie chciałabym więcej napotkać w swoim życiu.

Gdyby pani " doktór / profesór" skupiła się na jednej pracy, a nie latała po kilku przychodniach i uczelniach, to może byłaby lekarzem - profesjonalistą, a tak, jest jak jest. Roztrzepany, znerwicowany, prostak wyłania się zza profesorskiego tytułu, który potrafi powiedzieć do pacjenta: "pani powinna zdawać sobie sprawę ile ma lat i nie oczekiwać od życia zbyt wiele". Czy w miarę okrzesany człowiek powie tak do innego człowieka? Na takie swawole pozwoli sobie jedynie z grubsza ociosany prostak, który zdobył władzę. Szkoda tylko, że reszta personelu USKwB zachowuje się jak ...

Czy w miarę okrzesany człowiek powie tak do innego człowieka?
Szkoda tylko, że reszta personelu USKwB zachowuje się jak służba lub lokaje pani prof.
Proszę sobie wpisać do Google hasło "Barbara Darewicz", to dowiecie się w ilu miejscach owa pani pracuje, a zrozumiecie dlaczego zdarza się jej, że nie panuje nad emocjami.

Bardzo uprzejma, cierpliwa w odpowiadaniu na zadawane pytania, fachowo i zrozumiale tłumacząca problem medyczny. Wykonała mi operację, która przywróciła mnie do zdrowia. Świetnie dobrała kompetentny personel w szpitalu USK. Polecam!

Pani Profesor jest nie tylko kompetentną specjalistką, ale także uważnie słucha pacjentów, nie lekceważy niczego. Zajmuje się także bardzo trudnymi przypadkami. A co najważniejsze w obecnych czasach - jest przede wszystkim człowiekiem, wrażliwym lekarzem (niestety coraz mniej takich spotykamy). Pani Profesor - jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas. Filipkowscy z "warmińsko-mazurskiego"

Filipkowscy z "warmińsko-mazurskiego"

Pani doktor pomogła mi uporać sie z "męskimi" problemami. dzięki niej poczułem sie znowu prawdziwym mężczyzną

Polecam, miła i profejsonalna obsługa :)

Polecam, miła i profejsonalna obsługa :)

Dziękuje pani profesor za to, że mogę w miarę normalnie funkcjonować.

Dziękuje pani profesor za to, że mogę w miarę normalnie funkcjonować.

Panią docent(wówczas)Darewicz polecono mi jako wybitnego specjalistę. Poszedłem prywatnie i wzięła mnie do szpitala. Tam po zrobieniu badań stwierdziła jednak, że na dalsze leczenie mam wracać do swojego miasta rodzinnego. Cóż, za naiwny wtedy byłem i nie wiedziałem, że wizyta prywatna to powinien być tylko wstęp do poważniejszych wydatków. A ja głupi myślałem, że będzie mnie leczyła.

jest bardzo dobrym specjalistą,ma podejście do pacjenta

jest bardzo dobrym specjalistą,ma podejście do pacjenta

polecam,im więcej ma się do wydania tym lepiej,ale w moim przypadku po pierwszych wynikach badań została postawiona trafna diagnoza