lekarz Barbara Denik

Internista

1,9
2,2
2,1

Jak dla mnie bardzo wporządu, leki które przepisała mi Pani doktor zadziałały prawie odrazu. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Witam. Absolutnie nie rozumiem negatywnych komentarzy i hejtu. Doktorka nigdy mnie nie zawiodła, jest spokojna, empatyczna, wyrozumiała, potrafi słuchać i bardzo dobrze doradzić. Zna się na swojej pracy i rzetelnie ja wykonuje. W porównaniu też do doktora który przyjął mnie na zastępstwo i wyśmiał moje problemy. Wtedy wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach. Może czasami wystarczy krytycznie spojrzeć też na siebie? Ja polecam szczerze doktorke, i jestem w dużym szoku czytając inne opinie. Pozdrawiam

Brak słów.. "Niech pani idzie na sprzątaczkę, tam nie trzeba myśleć!!! Ja mam już dość!!! Co pani myśli, że jest jedyna? Każdy mówi to samo!!!" Ton tej kobiety i odzywki są karygodne! Nie byłam w stanie dokończyć ani jednego zdania, żeby mi nie przerwała. Podważała wszystko co mówiłam, poniżała. Taki człowiek nie pwinien być douszczony do pracy z ludźmi. To jakie miałam myśli po spotkaniu z tym potworem to szok.. Żałuję, że tego nie nagrałam, nie jeden program byłby tym bardzo zainteresowany..

Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu.Moim zdaniem jest mało lekarzy którzy z takim oddaniem i wyrozumiałością podchodzą do pacjenta.

To jest skandal, że ZUS zatrudnia takiego lekarza- chociaż wydaje mi się, że jeśli chodzi o Zus to pani "doktor" jest chyba najlepszym pracownikiem? Uzdrawia wszystkich bez względu na chorobę, traktuje z góry, poniża, nie pozwala dojść do słowa, drwi z pacjenta. Nie wiem na ile to jest prawdą ale twierdzi, że sama jest chora i pracuje, więc jeśli ona może to reszta też do roboty. Każe się rozebrać a potem trzeba siedzieć na kozetce w bieliźnie 15 minut i czekać aż pani "doktor" skończy pisać na komputerze, bo przecież nie może zrobić "wywiadu z pacjentem" a potem kazać się rozebrać- pani "doktor" przecież nie będzie czekać. Podsumowując- pani ta nie powinna być lekarzem nie ma do tego ani serca ani wiedzy ani kompetencji...ale na urzędnika nadaje się jak najbardziej

Ta kobieta ma problemy z córką która ją poniża i rząda od niej coraz to droższych ciuchów, mieszkania we Wrocławiu i dlatego sfrustrowana wyzywa się na pacjentach.

Szkoda, że skala ocen obejmuje zakres od 1 bowiem Pani"doktor" zasługuje jedynie na wielkie 0. Podejście do pacjenta, kultura osobista jak i kompetencje ww pozostawiają wiele do życzenia.

jeszcze nikt mnie tak nie potraktował, zrobiła ze mnie nieudacznika, depresja to dla niej nie choroba, doprowadziła mnie do płaczu czym ja zdenerwowałam, powiedziała ze nadaje się do sprzątania z depresją a nie starać się o świadczenie rehabilitacyjne, szkoda słów. To nie lekarz to hitler

Pani doktor jako orzecznik zus zachowuje się skandalicznie. Jest napastliwa, nie daje dojść do głosu,nie słucha i przerywa po każdym słowie. Najpierw kazała rozebrać się do badania ,a później przez 10 minut pisała na komputerze pozostawiając mnie w bieliźnie na kozetce mimo, że w pomieszczeniu było chłodno, do tego jeszcze wchodziła tam jakaś urzędniczka.Dziwię się, że zus zatrudnia takiego lekarza,który nie potrafi okazać choć odrobiny szacunku dla człowieka, jakby nie patrzył chorego.Jestem mocno zniesmaczona zachowaniem pani doktor Denik.

Ta kobieta powinna być zwolniona. przez nia zus ponosi tylko dodatkowe koszty bo ludzie odwoluja sie od jej idiotycznych niekompetentnych decyzji a to wszystko kosztuje. Nie wiem jak taka okropna wredna i zadufana w sobie osoba moze pracowac na tak odpowiedzialnym stanowisku przeciez jej decyzje dotykaja chorych osob. Nie polecam, uwazam ze powinna byc zwolniona i napisze na nią tyle skarg aż zostanie zwolniona