lekarz Barbara Denik

2,4
2,6
2,5

Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu.Moim zdaniem jest mało lekarzy którzy z takim oddaniem i wyrozumiałością podchodzą do pacjenta.

To jest skandal, że ZUS zatrudnia takiego lekarza- chociaż wydaje mi się, że jeśli chodzi o Zus to pani "doktor" jest chyba najlepszym pracownikiem? Uzdrawia wszystkich bez względu na chorobę, traktuje z góry, poniża, nie pozwala dojść do słowa, drwi z pacjenta. Nie wiem na ile to jest prawdą ale twierdzi, że sama jest chora i pracuje, więc jeśli ona może to reszta też do roboty. Każe się rozebrać a potem trzeba siedzieć na kozetce w bieliźnie 15 minut i czekać aż pani "doktor" skończy pisać na komputerze, bo przecież nie może zrobić "wywiadu z pacjentem" a potem kazać się rozebrać- pani "doktor" przecież nie będzie czekać. Podsumowując- pani ta nie powinna być lekarzem nie ma do tego ani serca ani wiedzy ani kompetencji...ale na urzędnika nadaje się jak najbardziej

Lekarz bez serca i chyba bez podstawowej wiedzy medycznej. Jest nieprzyjemna dla pacjenta traktuje go z góry zero szacunku, podnosi głos. Nie polecam, ludzie omijajcie ją szeronkim łukiem

Ta kobieta powinna być zwolniona. przez nia zus ponosi tylko dodatkowe koszty bo ludzie odwoluja sie od jej idiotycznych niekompetentnych decyzji a to wszystko kosztuje. Nie wiem jak taka okropna wredna i zadufana w sobie osoba moze pracowac na tak odpowiedzialnym stanowisku przeciez jej decyzje dotykaja chorych osob. Nie polecam, uwazam ze powinna byc zwolniona i napisze na nią tyle skarg aż zostanie zwolniona

Ta lekarka nie powinna być orzecznikiem zusu bo całkowicie sie na tym nie zna. Jest nieuprzejma, arogancka i ludzi z ciezkimi chorobami nowotworowymi wysyła do pracy. Paranoja, powinni ją zwolnić z tej funkcji bo krzywdzi ludzi i ciężko chore osoby naraża na dodatkowe stresy i nerwy

Pani doktor jako orzecznik zus zachowuje się skandalicznie. Jest napastliwa, nie daje dojść do głosu,nie słucha i przerywa po każdym słowie. Najpierw kazała rozebrać się do badania ,a później przez 10 minut pisała na komputerze pozostawiając mnie w bieliźnie na kozetce mimo, że w pomieszczeniu było chłodno, do tego jeszcze wchodziła tam jakaś urzędniczka.Dziwię się, że zus zatrudnia takiego lekarza,który nie potrafi okazać choć odrobiny szacunku dla człowieka, jakby nie patrzył chorego.Jestem mocno zniesmaczona zachowaniem pani doktor Denik.

bardzo dobra i uprzejma lekarka z dużym doświadczeniem

bardzo dobra i uprzejma lekarka z dużym doświadczeniem

Pani doktor jest wręcz arogancka, z góry traktuje pacjenta. Zdecydowanie odradzam leczenie u tej Pani.

NIE POLECAM!!! NIE WZBUDZA ZAUFANIE, A ZACHOWANIE JEST WRĘCZ AROGANCKIE.

NIE POLECAM!!! NIE WZBUDZA ZAUFANIE, A ZACHOWANIE JEST WRĘCZ AROGANCKIE.

Pani lekarz pracuje jako orzecznik ZUS. Jest nie kompetentna, bezduszna i wydaje orzeczenia nieprawdziwe o stanie zdrowia.Zdecydowanie nie polecam.