lekarz Barbara Dobek-Jakubczyk

Ginekolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Wspaniała Pani Ginekolog! Bardzo konkretnie i dociekliwie przeprowadza wywiad, z troską słucha Pacjenta i jest bardzo kontaktowa, można z nią konkretnie porozmawiać i dużo się dowiedzieć. Podczas badania jest bardzo uprzejma, miła i przyjazna; widać jej duże zaangażowanie oraz wsparcie. Podczas badania udziela rzeczowych informacji na temat tego, co widzi i zaobserwuje. Nie pozostawia nic w ukryciu - często Ginekolodzy mają pełny obraz tego, co widzą, ale nic nie mówią - tak nie jest w przypadku tej Lekarz - Pani Doktor dzieli się wszystkimi obserwacjami. Kieruje na wszystkie potrzebne badania ...

Wspaniała Pani Ginekolog! Bardzo konkretnie i dociekliwie przeprowadza wywiad, z troską słucha Pacjenta i jest bardzo kontaktowa, można z nią konkretnie porozmawiać i dużo się dowiedzieć.
Podczas badania jest bardzo uprzejma, miła i przyjazna; widać jej duże zaangażowanie oraz wsparcie. Podczas badania udziela rzeczowych informacji na temat tego, co widzi i zaobserwuje. Nie pozostawia nic w ukryciu - często Ginekolodzy mają pełny obraz tego, co widzą, ale nic nie mówią - tak nie jest w przypadku tej Lekarz - Pani Doktor dzieli się wszystkimi obserwacjami.

Kieruje na wszystkie potrzebne badania i skierowania - tak by w pełni zaopiekować się danym problemem.

Wszystko bardzo uprzejmie tłumaczy i szczegółowo wyjaśnia. Widać, że chciałaby mieć więcej czasu (niż 15 minut w Medicoverze) na rozmowę z Pacjentem, ale w ciągu tych minut stara się dać z siebie wszystko, żeby jak najbardziej profesjonalnie zająć się Pacjentem. Warto przyjść wcześniej do Medicovera w miarę możliwości, gdy nie będzie Pacjentów Lekarz przyjmie wcześniej by mieć więcej czasu dla Pacjenta - bardzo to szanuję :)

Trafiłam do Doktor przypadkiem - bo potrzebowałam badania kontrolnego i bardzo się cieszę, że na nią trafiłam. Wrócę już tylko do niej z kompletem badań. BARDZO POLECAM!!! :)

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat