lekarz Barbara Dobek-Jakubczyk

Wspaniała Pani Ginekolog! Bardzo konkretnie i dociekliwie przeprowadza wywiad, z troską słucha Pacjenta i jest bardzo kontaktowa, można z nią konkretnie porozmawiać i dużo się dowiedzieć. Podczas badania jest bardzo uprzejma, miła i przyjazna; widać jej duże zaangażowanie oraz wsparcie. Podczas badania udziela rzeczowych informacji na temat tego, co widzi i zaobserwuje. Nie pozostawia nic w ukryciu - często Ginekolodzy mają pełny obraz tego, co widzą, ale nic nie mówią - tak nie jest w przypadku tej Lekarz - Pani Doktor dzieli się wszystkimi obserwacjami. Kieruje na wszystkie potrzebne badania ...

Kieruje na wszystkie potrzebne badania i skierowania - tak by w pełni zaopiekować się danym problemem.

Wszystko bardzo uprzejmie tłumaczy i szczegółowo wyjaśnia. Widać, że chciałaby mieć więcej czasu (niż 15 minut w Medicoverze) na rozmowę z Pacjentem, ale w ciągu tych minut stara się dać z siebie wszystko, żeby jak najbardziej profesjonalnie zająć się Pacjentem. Warto przyjść wcześniej do Medicovera w miarę możliwości, gdy nie będzie Pacjentów Lekarz przyjmie wcześniej by mieć więcej czasu dla Pacjenta - bardzo to szanuję :)

Trafiłam do Doktor przypadkiem - bo potrzebowałam badania kontrolnego i bardzo się cieszę, że na nią trafiłam. Wrócę już tylko do niej z kompletem badań. BARDZO POLECAM!!! :)