dr n. med. Barbara Dobrowolska-Wiciak

Endokrynolog dziecięcy

1,8
2,5

Byłam dzisiaj na wizycie u pani doktorki. Lekarka ma widoczną obsesje na punkcie wagi, więc osobom z nadwagą/otyłością w żadnym przypadku nie polecam umawiać się do niej na wizytę, no chyba, że są odporne na różne przytyki ze strony doktorki. Poszłam tam z podejrzeniem choroby Hashimoto, a wyszłam z informacją, że jeśli nie schudnę to skończę w wieku 30 lat na wózku inwalidzkim (!), i że powinnam iść do psychologa, bo nie przejmuję się swoją wagą w takim stopniu w jakim według niej powinnam. Zero jakiegokolwiek szacunku do człowieka, profesjonalności czy empatii. Absolutnie nie polecam.

Uprzejma i konkretna. Zleca potrzebną diagnostykę ,widać że zna się na rzeczy. Jedynie na Powstańców trzeba czekać długo w kolejce; rejestracja mogła by wymyślić system godzinowy wizyt. Polecam jeśli dziecko ma problemy endokrynologiczne.

Polecam jeśli dziecko ma problemy endokrynologiczne.

Zero szacunku do pacjenta, brak komunikatywności, nie wiem czy warto w ogóle się do pani doktor wybierać

Beznadzieja, uprzejmość poniżej krytyki, zero komunikatywności, co do fachowości to raczej marnie. Zajęła się wszystkim tylko nie problemem z jakim się przyszło.

Pani rozkładająca ręce....jak już większy problem to nawrzucać dużo leków, a reszta niech się dzieje wola....

polecam, pani doktor kompleksowo zajęła się problemem zdrowotnym córki. Zleciła stosowne badania i leczenie. Dobry kontakt z dzieckiem