dr Barbara Drobisz

2,7
2,7
2,9
2,9

Z przykrością potwierdzam wszystkie NEGATYWNE opinie o tym człowieku zostawione tu wcześniej. Trochę nie chciało mi się w nie wierzyć, mieszkam blisko przychodni gdzie przyjmuje i skorzystałam - żałuje. Z wizyty nie wiedziałam kompletnie nic, strata pieniędzy i czasu.

Bardzo miła, uprzejma i kontaktowa Pani Doktor. Leczę się u niej od lat i złego słowa powiedzieć nie mogę. Zawsze bardzo dobrze i rzeczowo wytłumaczy chorobę i jej leczenie. Zdecydowanie mogę ją polecić.

Cały czas się śpieszy, nie ma czasu dla pacjenta. Rach, ciach i załatwiony. Sprawy prywatne ważniejsze.

Myślę, ze gdyby nie brakowało lekarzy na rynku, ta pani musiałaby się przebranżowić - niepolecam - delikatnie rzecz ujmując!

Gdyby można było zamiast 1 dać 0 tak bym zrobiła. Pretensjonalne, aroganckie podejście, brak szacunku, pośpiech i znudzenie. Nie polecam!

Bardzo kompetenta, sympatyczna, rzeczowa pani Dotkor. Przy okazji wizyty wkryła mi inną wadę wzroku. Plecam

Wyjątkowo bezczelna - nie, nie i jeszcze raz nie. Jest na rynku tyle okulistów ze nie powinno się do kogoś takiego chodzić!

Żałuje, ze nie przeczytałem tych wszystkich negatywnych komentarzy wcześniej, niestety sama prawda. Na szczęście w końcu trafiłem do innego lekarza i wciąż widzę.

Lekarz pozbawiony jakiejkolwiek kultury osobistej, szacunku do pacjenta czy nawet elementarnych zasad zachowania profesjonalizmu wynikających z wykonywanego zawodu. Traktujący przychodnie Signum na Bazantowie jako miejsce do okazywania pogardy pacjentom przyjmowanym w ramach NFZ. Nie panuje nad emocjami i wiecejzaangażowania poświęca ostentacyjnemu malowaniu ust błyszczykiem mimo 40 minutowego opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów niż dziecku które miała przyjąc traktując je bezosobowo. Sprawia wrażenie osoby niezrównoważonej emocjonalnie. Na zmianę wrzeszczy i się śmieje. Przez kilkanaście lat jak jestem mama nie widziałam czegoś takiego. Z wizyty poprostu uciekłam z dzieckiem.

Arogancja, buta i traktowanie przychodni jak prywatnego folwarku to cechy "Pani doktor". Nie zrozumiałym jest jak władze tak prestiżowej jednostki moga tolerować takie traktowanie pacjenta/klienta. Zdecydowanie odradzam!