Pani Dr Barbara Dura jest lekarzem bardzo kompetentnym, dokładnym, godnym zaufania. Stawia trafne diagnozy. Wnikliwe szuka przyczyny infekcji i stanu chorobowego dziecka. Jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jest Wspaniałym Człowiekiem. Ma bardzo ciepłe podejście do dzieci, wspaniale porozumiewa się z małymi pacjentami i rodzicami. Konsekwentnie dąży do wyleczenia dziecka. W trakcie i po zakończeniu leczenia kieruje na badania sprawdzające stan dziecka i postępy leczenia. Pani Doktor bardzo dokładnie odpowiada na pytania rodziców. Cierpliwie i z uwagą słuchała, kiedy opisywałyśmy objawy chorobowe córeczki i wyciągnęła trafne wnioski oraz dokładnie wytłumaczyła sposób leczenia, postępowanie w trakcie choroby i po chorobie. Pani Doktor interesuje się nie tylko aktualną chorobą, ale również współistniejącymi objawami i chorobami, które mogą mieć wpływ na stan zdrowia dziecka.
Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor.
Serdecznie Polecam Panią Doktor Barbarę Dura.
Mama M.Z. Wraz z Babcią

Dr Dura fachowiec i profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. 12-02-2011 nad ranem ok 2:30 do szpitala zakaźnego został przywieziony mój syn z ropnym zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych oraz z podejrzenie obrzęku mózgu.dyżur wówczas pełniła dr Dura.Wiedziałam od lekarza kierującego syna do tej placówki(nie jestem z Bydgoszczy),że stan mojego 16-letniego syna jest krytyczny. Przyjęcie i opieka nad moim dzieckiem była natychmiastowa i perfekcyjna. Po wykonaniu niezbędnych badań Dr Dura rozpoczęła leczenie. Nadmienię że syn miał bezwład rąk,nóg tracił mowę , kontakt z nim był tylko ułamkowy.po prostu myślałam,że to koniec ale żyłam nadzieją, którą otrzymałam od Dr Dura - opanowana ,spokojna. Coś mi mówiło że Ona syna mi uratuje. I wierzcie mi drodzy rodzice ,że tak się stało. Po zrobieniu punkcji i zaaplikowaniu sterty leków dożylnych kroplówek i antybiotyków o godzinie 6:20 powrócił kontakt z moim synem.On zaczął mówić,lekko unosił już ręce,poruszał nogami.Określiłam wówczas Panią Dr jako cudotwórcę. Dziś mój syn cieszy się życiem czyta ,rozwiązuje krzyżówski od dwóch dni zaczół przygotowywać się do testów gimnazjalnych nie ma żadnego uszczerbku na zdrowiu. Jest normalnym dzieckiem śmiejącym się i cieszącym życiem a wszystko to dzięki Dr Dura, która jest wspaniałym fachowcem i doświadczonym lekarzem. Dziś z perspektywy czasu dowiedziałam się że mój syn miał tylko 10% szansy przeżycia a jednak cuda się zdażają gdy ma się cudotwórcę obok siebie w osobie Dr Dura.pOLECAM WSZYSTKIM RODZICOM JAKO LEKARZA, FACHOWCA I JAKO CZŁOWIEKA.Wielkie podziękowania dlapani Doktor składają rodzice i pacjent Marcin z Inowrocławia

Mama Lenki Gdy moja córeczka zachorowała, dostałam numer telefonu od znajomej do Pani doktor Dura.Zadzwoniłam z zapytaniem,czy przyjedzie osłuchać moją córkę.Po niespełna godzinie Pani doktor była już u nas w domku.Bardzo dyspozycyjna.Niezwykle ciepła w podejściu do dziecka.Cierpliwie wysłuchała naszych pytań związanych z zaproponowanym tokiem leczenia oraz wnikliwie wytłumaczyła jak postępować.Co najważniejsze-dokładna w tym co robi.Z wielką dokładnością i spokojem osłuchiwała moją córeczkę na pierwszej i potem także kontrolnej wizycie.Pani doktor Dura nie tylko skupiła się na problemie który aktualnie zgłosiliśmy,ale też dała nam kilka rad na przyszłość odnośnie zdrowia,rozwoju naszej córeczki.Jeśli zdarzy się,że będziemy potrzebować porady ,pomocy dot.zdrowia naszej córeczki, to tylko będziemy chcieli porozmawiać o tym właśnie z doktor Dura.To lekarz z całym szacunkiem godny polecenia.

Bardzo dobry fachowiec. Szybka i dokładna reakcja w przypadku ciężkich schorzeń. Dziękujemy całą rodziną że akurat na dyżurze w nocy trafiliśmy na tego lekarza. Polecam

Pani Doktor jest osobą kompetentną, miłą, ma podejście do dzieci, trafnie stawia diagnozę. Jestem wdzięczna Pani Doktor za to, że potrafi wyciągnąć moje córeczki z infekcji. Takiego lekarza, z takim podejściem do małych pacjentów, zaangażowaniem, SERDECZNIE POLECAM!!!

Znakomite kompetencje , cierpliwość , ogromna kultura osobista , szczegółowości diagnostyczna , szczegółowa informacja zwrotna o stanie zdrowia dziecka .polecam

Polecam Dr B. Dura. Mam córkę w wieku 4 lat.Gdy mam problem proszę o wizytę. jest profesjonalny pediatrą, lekarz z doświadczeniem.Bardzo polecam.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia pani doktor do wykonywanych jej zadań ponieważ w pełni uzyskuje celne informacje dotyczące choroby mojego dziecka i nie zdarzyło się jej jeszcze żadna pomyłka w porównaniu z innymi lekarzami a miałam z nimi styczność nie raz.Polecam z całym sercem panią doktór DURA Z TROSKĄ DLA SWOJEGO DZIECKA.

Doktor Barbara Dura jest bardzo fachowym lekarzem pediatrą.Mój syn i córka byli pod opieką Pani Doktor, która zajęła się dziecmi kompleksowo,dzieci miały wykonane badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej bardzo dokładnie.Bardzo jestem wdzieczna doktor za wyleczenie dzieci,którym w wakacje przytrafiła się groźna infekcja, zagrazająca sepsą.AKTUALNIE JUŻ WSZYSCY JESTEŚMY ZDROWI W DOMU.gorąco polecam.

Polecam Pediatrę Durę Barbarę.Pani Doktor przyjęła moją 4-letnią córeczkę na oddział, zaopiekowała się nią profesjonalnie,udzieliła fochowej pomocy i pełnej informacji.Stan zdrowia dziecka mojego powoli wracał do pełnego zdrowia.Wdzięczna mama.Polecam .

Polecam Pediatrę Durę Barbarę.Pani Doktor przyjęła moją 4-letnią

Wciąż poszukujesz "Choroby zakaźne Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz