dr n. med. Barbara Dura

Choroby zakaźne, Pediatra

Pani Dr Barbara Dura jest lekarzem bardzo kompetentnym, dokładnym, godnym zaufania. Stawia trafne diagnozy. Wnikliwe szuka przyczyny infekcji i stanu chorobowego dziecka. Jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jest Wspaniałym Człowiekiem. Ma bardzo ciepłe podejście do dzieci, wspaniale porozumiewa się z małymi pacjentami i rodzicami. Konsekwentnie dąży do wyleczenia dziecka. W trakcie i po zakończeniu leczenia kieruje na badania sprawdzające stan dziecka i postępy leczenia. Pani Doktor bardzo dokładnie odpowiada na pytania rodziców. Cierpliwie i z uwagą słuchała, kiedy opisywałyśmy objawy chorobowe córeczki i wyciągnęła trafne wnioski oraz dokładnie wytłumaczyła sposób leczenia, postępowanie w trakcie choroby i po chorobie. Pani Doktor interesuje się nie tylko aktualną chorobą, ale również współistniejącymi objawami i chorobami, które mogą mieć wpływ na stan zdrowia dziecka.
Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor.
Serdecznie Polecam Panią Doktor Barbarę Dura.
Mama M.Z. Wraz z Babcią

Pani Doktor jest osobą kompetentną, miłą, ma podejście do dzieci, trafnie stawia diagnozę. Jestem wdzięczna Pani Doktor za to, że potrafi wyciągnąć moje córeczki z infekcji. Takiego lekarza, z takim podejściem do małych pacjentów, zaangażowaniem, SERDECZNIE POLECAM!!!

Mama Lenki Gdy moja córeczka zachorowała, dostałam numer telefonu od znajomej do Pani doktor Dura.Zadzwoniłam z zapytaniem,czy przyjedzie osłuchać moją córkę.Po niespełna godzinie Pani doktor była już u nas w domku.Bardzo dyspozycyjna.Niezwykle ciepła w podejściu do dziecka.Cierpliwie wysłuchała naszych pytań związanych z zaproponowanym tokiem leczenia oraz wnikliwie wytłumaczyła jak postępować.Co najważniejsze-dokładna w tym co robi.Z wielką dokładnością i spokojem osłuchiwała moją córeczkę na pierwszej i potem także kontrolnej wizycie.Pani doktor Dura nie tylko skupiła się na problemie który aktualnie zgłosiliśmy,ale też dała nam kilka rad na przyszłość odnośnie zdrowia,rozwoju naszej córeczki.Jeśli zdarzy się,że będziemy potrzebować porady ,pomocy dot.zdrowia naszej córeczki, to tylko będziemy chcieli porozmawiać o tym właśnie z doktor Dura.To lekarz z całym szacunkiem godny polecenia.

Polecam Dr B. Dura. Mam córkę w wieku 4 lat.Gdy mam problem proszę o wizytę. jest profesjonalny pediatrą, lekarz z doświadczeniem.Bardzo polecam.

Polecam Pediatrę Durę Barbarę.Pani Doktor przyjęła moją 4-letnią córeczkę na oddział, zaopiekowała się nią profesjonalnie,udzieliła fochowej pomocy i pełnej informacji.Stan zdrowia dziecka mojego powoli wracał do pełnego zdrowia.Wdzięczna mama.Polecam .

Polecam Pediatrę Durę Barbarę.Pani Doktor przyjęła moją 4-letnią

Polecam dr B. Durę.Moje dzieci wielokrotnie P. dr leczyła.Doświadczony lekarz.Ostatnio synek zachorował. Wezwana na pomoc w porze wieczorowej dr udzieliła fachowej porady i terapii. Synek jest już prawie zdrowy.Polecam .

Dr Dura fachowiec i profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. 12-02-2011 nad ranem ok 2:30 do szpitala zakaźnego został przywieziony mój syn z ropnym zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych oraz z podejrzenie obrzęku mózgu.dyżur wówczas pełniła dr Dura.Wiedziałam od lekarza kierującego syna do tej placówki(nie jestem z Bydgoszczy),że stan mojego 16-letniego syna jest krytyczny. Przyjęcie i opieka nad moim dzieckiem była natychmiastowa i perfekcyjna. Po wykonaniu niezbędnych badań Dr Dura rozpoczęła leczenie. Nadmienię że syn miał bezwład rąk,nóg tracił mowę , kontakt z nim był tylko ułamkowy.po prostu myślałam,że to koniec ale żyłam nadzieją, którą otrzymałam od Dr Dura - opanowana ,spokojna. Coś mi mówiło że Ona syna mi uratuje. I wierzcie mi drodzy rodzice ,że tak się stało. Po zrobieniu punkcji i zaaplikowaniu sterty leków dożylnych kroplówek i antybiotyków o godzinie 6:20 powrócił kontakt z moim synem.On zaczął mówić,lekko unosił już ręce,poruszał nogami.Określiłam wówczas Panią Dr jako cudotwórcę. Dziś mój syn cieszy się życiem czyta ,rozwiązuje krzyżówski od dwóch dni zaczół przygotowywać się do testów gimnazjalnych nie ma żadnego uszczerbku na zdrowiu. Jest normalnym dzieckiem śmiejącym się i cieszącym życiem a wszystko to dzięki Dr Dura, która jest wspaniałym fachowcem i doświadczonym lekarzem. Dziś z perspektywy czasu dowiedziałam się że mój syn miał tylko 10% szansy przeżycia a jednak cuda się zdażają gdy ma się cudotwórcę obok siebie w osobie Dr Dura.pOLECAM WSZYSTKIM RODZICOM JAKO LEKARZA, FACHOWCA I JAKO CZŁOWIEKA.Wielkie podziękowania dlapani Doktor składają rodzice i pacjent Marcin z Inowrocławia

Witam, moja corka w trakcie leczenia szpitalnego (jestesmy spoza Bydgoszczy)byla pod opieka dr Dury, kompetencje oceniam bardzo wysoko, efekt szybkie leczenie i zażegnanie sepsie, moze Pani Doktor nie jest wylewna, ale to nie wada, tylko oczekiwania rodzicow, POLECAM jako swietnego SPECJALISTE. Brawo PAni Doktor

Nie mieszkamy w Bydgoszczy i nie znam tutejszych pediatrów trafilsmy na Pania Dr.Dura przypadkowo.Jako jedyna a synka oglądało 2 innych pediatrów trafnie i szybko postawiła diagnose.Konkretna fachowa i kompetentna polecam.

Jestem mama dwójki chłopców w wieku 2 i 6 lat. Gdy mam problem proszę doktor o pomoc.Zawsze spieszy z pomoca fachową.Serdecznie polecam.Dorota.