lekarz Barbara Felisiak

Dermatolog, Wenerolog

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Pomijając mój przypadek chorobowy: - Pani doktor od progu niezadowolona. - Olewczy stosunek do pacjenta. - Podniesiony głos, tak że czujesz, że jesteś tam za karę. - Nietrafna diagnoza, nie ma siły, żeby pani doktor zmieniła zdanie. - Zlecony lek na kompletnie inne objawy. - Skóra głowy obejrzana z metra, przez może 15 sekund, włosy dotknięte jednym palcem. Stwierdzenia pani doktor: - 'Co ja po zmianach na skórze mam rozpoznać? Tak się nie da' - 'Testy alergiczne kłamią' po 22 latach w ciągu jednego dnia u 3 członków rodziny świąd ...

Pomijając mój przypadek chorobowy:
- Pani doktor od progu niezadowolona.
- Olewczy stosunek do pacjenta.
- Podniesiony głos, tak że czujesz, że jesteś tam za karę.
- Nietrafna diagnoza, nie ma siły, żeby pani doktor zmieniła zdanie.
- Zlecony lek na kompletnie inne objawy.
- Skóra głowy obejrzana z metra, przez może 15 sekund, włosy dotknięte jednym palcem.

Stwierdzenia pani doktor:
- 'Co ja po zmianach na skórze mam rozpoznać? Tak się nie da'
- 'Testy alergiczne kłamią' po 22 latach w ciągu jednego dnia u 3 członków rodziny świąd skóry to na pewno alergia na posiłek, nawet jak było się w innym mieście i jadło się coś innego, i przyjmuje się wapno.

Ogólne wrażenie okropne. Nigdy ponownie nie pójdę na wizytę do tej pani doktor. Ani diagnozy, ani przyjemnej wizyty. Same chamstwo, docinki, uniesiony głos, wyśmiewanie pacjenta. A kolejna wizyta miałaby być za 3 tygodnie, a Ty w tym czasie się męcz.

Odradzam.

WięcejMniej
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nigdy nie spotkałam się z tak obrzydliwym podejściem do pacjenta. Doktor od progu niemiła, niezainteresowana moją osobą. W gabinecie czułam się nieswojo, jakbym nie miała prawa tam być, a wręcz gorzej - przez podejście Doktor czułam się poniżona. Na pytanie czy mam zdjąć bluzkę (pod którą zmiany skórne były) usłyszałam "jak Pani musi", po czym nie zostały nawet obejrzane. Nie wyobrażam sobie jak dermatolog może nie obejrzeć zmian, które ma leczyć. Nie mówiąc o tym, że wywiad nie został przeprowadzony, Doktor nie zadała mi żadnego pytania. Dostałam receptę, nawet nie ...

Nigdy nie spotkałam się z tak obrzydliwym podejściem do pacjenta. Doktor od progu niemiła, niezainteresowana moją osobą. W gabinecie czułam się nieswojo, jakbym nie miała prawa tam być, a wręcz gorzej - przez podejście Doktor czułam się poniżona. Na pytanie czy mam zdjąć bluzkę (pod którą zmiany skórne były) usłyszałam "jak Pani musi", po czym nie zostały nawet obejrzane. Nie wyobrażam sobie jak dermatolog może nie obejrzeć zmian, które ma leczyć. Nie mówiąc o tym, że wywiad nie został przeprowadzony, Doktor nie zadała mi żadnego pytania. Dostałam receptę, nawet nie do końca wiem na co. NIKOMU NIE POLECAM.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat