lekarz Barbara Fiedor

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

2,9
2,9

To jest żart i kpina. Dwukrotnie prezesuwana wizyta domowa to osoby obłożnie chorej, ciagle zwodzenie za nos. Dziś to był szczyty szczytów, w poniedziałek miała być wizyta domowa, odwołała po godzinie spóźnienia, umówiła na dziś w godzinach między 9-10. O 11 telefon ze jednak dopiero wieczorem między 18-19. Oczywiście się nie pojawiła, nie zadzwoniła. To jest podejście do pacjenta? Skargi nic nie dają..

Być może kiedyś była dobrym lekarzem.W dobie pandemii zawiodła.Odmowiła wizyty u leczącego się u niej od ponad dwudziestu lat pacjenta.Stwierdziła,że raz że spieszy się na dyzur do szpitala,dwa nie będzie przychodzić do stanu podgorączkowego(pacjent po udarze).Pacjent zmarł

Zero empatii i totalne "spychalnictwo" byle tylko nie mieć na głowie ciężko CHOREGO. Skreślony u mnie

Bardzo dobry lekarz, nie zamieniłabym na innego. Jestem bardzo zadowolona z przyjęcia, kontaktu z pacjentem. Nigdy nie odczułam zlekceważenia objawów itp. Minusem jest to, że cięzko się dostać do Pani doktor.

Minusem jest to, że cięzko się dostać do Pani doktor.

Leczę się u pani doktor ponad 20 lat i nigdy nie zamieniła bym na innego lekarza. jest osobą ciepłą a stanowczą. Wiele razy jej szybkie rozpoznanie choroby i interwencja ratowały nie tylko zdrowie,ale i życie. Nie jestem już osobą młodą i poznałam wielu lekarzy ale tylko pani doktor Fiedor ufam i nigdy się nie zawiodłam.

Lekarz który łapie dziesięć srok za ogon a nie zajmuje się leczeniem.odradzam

Lekarz który łapie dziesięć srok za ogon a nie zajmuje się leczeniem.odradzam

Lekarz z powolania ale troche zbyt zapracowana

Lekarz z powolania ale troche zbyt zapracowana

ZDECYDOWANIE ORADZAM. JUZ O 7,30 NIE MOŻNA SIE DO P. FIEDOR ZAPISAC NA WIZYTĘ.PONOĆ MA KOMPLET.ALE PACJĘTÓW ZAPISAŁA SOBIE BEZ OGRANICZENIA,BO ZA TO PŁACĄ.SPAŻNIA SIĘ PO DWIE GODZINY BO OCZYWIŚCIE MUSI BYĆ RADNĄ-ZA TO TEŻ PŁACĄ.ZIGNOROWAŁA MOJĄ CHROBĘ NIE DAŁA SKIROWANIA NA BADANIA SPECJALISTYCZNE , DOPROWADZIŁA MNIE DO ŚMIERTELNEJ CHROBY.DZIEKUJE P. DOKTOR.

Wspaniały lekarz , dobry człowiek . Z zaangażowaniem podchodzi do problemów , starając się pomóc . Traktuje każdego pacjenta indywidualnie , w gabinecie nie odczuwa się tak przykrej często w tym zawodzie rutyny i "taśmowej roboty".