dr n. med. Barbara Filipowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Wspaniały lekarz,mądry i dobry człowiek! Gdybym miała komukolwiek polecić lekarza dermatologa, to tylko Panią dr Barbarę Filipowska!

wg mnie jest najlepszym specjalistą w Zabrzu, wyleczyła mnie, gdzie inni dermatolodzy nie potrafili....

Zdecydowanie polecam. Pierwsza wizyta prywatna kosztowała mnie 100 zł. Następne wizyty bezpłatne w miejscu pracy pani doktór w klinice w Zabrzu. Profesjonalne podejscie do pacjenta oraz walka wraz z nim w leczeniu choroby. Znakomite wsparcie psychiczne które wspomaga leczenie.

Pierwsza wizyta 100 zł ,kolejne 80zł.Pani doktor warta każdej złotówki.Moja twarz wyglądała okropnie,miałam wręcz koszmarny trądzik.Skórę pokryta zmianami ropnymi i bliznowatymi.Męczyłam się przez kilka lat.Dr. Filipowska cudów nie czyni,ale konsekwentne leczenie i staranne dobieranie leków pomogło.Naprawdę różnica jest ogromna.POLECAM!!