lekarz Barbara Forys

1,8
2,5
2,2
1,8

Bardzo niemiła i chamska. Traktuje ludzi bez empatii wrzeszczy i obraża. Radzę unikać i wybierać jakiegokolwiek innego lekarza .

Nie nadaje się na lekarza,nie potrafi rozmawiać z pacjentem,strach iść z dzieckiem do takiego lekarza.

Ja już nie mam siły do Pani doktor. Nie wiem, czemu pracuje z ludźmi, skoro nie zna podstawowych zasad kultury osobistej - jest bezczelna, arogancka i nerwowa. Nie wykonuje dobrze badania, ma pretensje do całego świata tylko nie do siebie, podważa zdanie pacjenta i nie słucha go. Próbowałem się do niej przekonać, jednak bezskutecznie. Tragedia

Przychodzenie gdziekolwiek po godzinach pracy jest po prostu brakiem kultury ... Po godzinach pracy lekarza idzie się po poradę do stacji POGOTOWIA RATUNKOWEGO . Wracając do dr Forys -dobry , kompetentny lekarz . Zadowoleni pacjenci po prostu chodzą do niej dalej i nie piszą w internecie anonimowych oszczerstw .

Wracając do dr Forys -dobry , kompetentny lekarz .

Po zgłoszeniu się do przychodni w której pracuje Pni Barbara Forys , usłyszałem że nie ma już miejsc na liście . Wytłumaczywszy że chodzi o niepokojące objawy po ukąszeniu przez kleszcza i na zapytanie czy doktor mnie przyjmie , usłyszałem od Pani Forys , że jest zmęczona i jutro. Ale dla formalności poprosiła bym okazał miejsce ukąszenia i z odległości 3 metrów nie widziała przeciw wskazań , kiedy obrzęk i zaczerwienienie jest widoczne gołym okiem!!! A w takim przypadku odpowiedź lekarza w stylu " nic nie widzę , do jutra może poczekać.."Baaaaardzo mnie niepokoi .Dopiero interwencja u Pana doktora Żuka spowodowała jego wzorową (poza godzinami pracy ) reakcję.Antybiotyk przepisany , obaw nie ma.Pani Forys - WSTYD !!! na kartach wyborczych mówi Pani o czym innym

Niestety nie mam dobrego zdania o tej pani.

Niestety nie mam dobrego zdania o tej pani.