dr n. med. Barbara Frankowska

Stomatolog dziecięcy

Moja córka trafiła do Pnai doktor w weiku 4 lat z panicznym strachem do stomatologów( po wcześniejszych wizytach u innych lekarzy). Byłam w szoku jak juz na 1 wizycie u Pani Doktor sama siadła na fotel dentystyczny i bez pomocy osób trzecich ( wcześniej tak się to odbywało) Pani doktor zaczeła leczenie.Od tego czasu jak za pomoca czarodziejskie różdżki mojej córce minąl strach przed dentystą, a z biegiem czasu zaczęła nawet bardzo chętnie chodzić. Dzisiaj ma juz 16 lat , kompeltnie nie odczuwa strachu przed wizyta, chodzi regularnie ale oczywiście cąły czas leczy sie u Pani doktor Frankowskieji nie wyobraża sobie leczyć sie gdzie indziej :)

Jestem pacjentką od ponad 10 lat. Nie zamieniłabym dr Frankowskiej na innego lekarza. Aktualnie na wizyty dojeżdżam z miasta oddalonego o 150km od gabinetu. Z usług korzystam ja i moje dzieci - bezstresowo. Pani Dr 'walczy' o wyleczenie zęba, miałam cięzki przypadek. Prześwietlenie RTG na miejscu, nie wyrywa. Poleciłam znajomej i od kilku lat również korzysta z tego gabinetu. Z czystym sercem polecam -100% - lekarz dla dorosłych i dzieci.

Najlepszy stomatolog dziecięcy w Katowicach i okolicy, a przeszliśmy z 3-letnim synkiem kilku, łącznie z najlepszymi prywatnymi klinikami w Katowicach. Nikt nie ma takiego podejścia do dziecka, jak dr Frankowska.

Cierpliwa, kompetentna z życzliwym podejściem do dziecka.

Cierpliwa, kompetentna z życzliwym podejściem do dziecka.

ŚWIETNY STOMATOLOG ZARÓWNO DZIECIĘCY JAK I DLA DOROSŁYCH.MIŁA,UPRZEJMA,CUDOWNE PODEJŚCIE DO DZIECI.WSPANIALE OPRACOWUJE ZĘBA,NIE WIDAĆ,ŻE JEST ZAPLOMBOWANY.POLECAM